کد خبر: 49699 A

دیوان عتیقی تبریزی، دانشنامه زبان و ادب فارسی، فردوسی و شاهنامه سرایی، جشن نامه دکتر محمدعلی موحد و نامه فرهنگستان از جمله این آثار اهدایی است. / کتب و نشریات اهدایی ما بین کتابخانه‌های بزرگ تبریز و مراکز دیگر شهرستان‌های استان توزیع خواهد شد.

ایلنا- تبریز: کار‌شناس منابع کتابخانه‌های آذربایجان شرقی از اهدای 3 هزار و 700 نسخه کتاب توسط فرهنگستان زبان و ادب فارسی به کتابخانه‌های آذربایجان شرقی خبر داد.
به گزارش خبرنگار ایلنا، حسن اسدی با اعلام این مطلب گفت: کتب و نشریات اهدایی فرهنگستان شامل ۱۷۷ عنوان از کتب و نشریات منتشر شده فرهنگستان زبان و ادب فارسی است.
وی با اشاره به برخی از عناوین منابع اهدایی گفت: دیوان عتیقی تبریزی، دانشنامه زبان و ادب فارسی، فردوسی و شاهنامه سرایی، جشن نامه دکتر محمدعلی موحد و نامه فرهنگستان از جمله این آثار اهدایی است.
اسدی با اشاره به همکاری صمیمانه بنیاد پژوهشی شهریار در پیگیری موضوع اهدای کتاب اظهار داشت: فرهنگستان از طریق بنیاد پژوهشی شهریار این کتاب‌ها را به کتابخانه‌های استان اهداء کرد و جا دارد از همکاری صمیمانه و پیگیری موثر چهره ماندگار کشوری دکتر مهری باقری، که توجه ویژه‌ای به کتابخانه‌ها دارند، تقدیر و تشکر کنیم.
وی در پایان افزود: کتب و نشریات اهدایی ما بین کتابخانه‌های بزرگ تبریز و مراکز دیگر شهرستان‌های استان توزیع خواهد شد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر