کد خبر: 49692 A

مدیر گروه صنعتی آراز رادیاتور:

از مسئولین خانه کارگر خواستار ایجاد امکانات رفاهی، ورزشی و آموزشی برای کارگران هستیم / آماده همکاری با این نهاد کارگری هستیم.

ایلنا- تبریز: مدیرعامل کارخانه گروه صنعتی آراز رادیاتور گفت: با ایجاد فرصتهای شغلی پایدار، توسعه فناوری و اقتصاد دانش بنیان می‌توان به پیشرفت صنعتی کمک کرد.
به گزارش خبرنگار ایلنا محسن خادم عرب باغی که در بازدیدکریم صادقزاده، دبیر اجرایی و مجری طرحهای آموزشی خانه کارگر تبریز و حمید جبارپور مسئول امور اعضا و آموزش خانه کارگر تبریز از این واحد صنعتی سخن می‌گفت اظهار داشت: تنوع محصولات، وجود پرسنل متخصص، کنترل فرآیند تولید از مهم‌ترین عوامل موفقیت به شمار می‌آیندکه در این مجموعه به آن توجه شده است
وی گفت: امیدواریم با تلاشهای دست اندرکاران عرصه کار، تولید و صنعت در استان و توجه بیشتر به موضوع اشتغال در این برهه زمانی شاهد مجاهدت عظیمی در حوزه اقتصاد کشور باشیم.
عرب باغی خاطرنشان کرد: ما تولید انواع رادیاتور را با ورقهای فولادی و مطابق با استاندارد جهانی و تکنولوژی پیشرفته و با ماشین آلات مجهز و مهندسین و کادر مجرب شروع کرده و توانسته‌ایم با تولیدات انبوه نیاز بازارهای داخلی را فراهم کنیم.
وی افزود: گروه صنعتی آراز رادیاتور به منظور حضور در بازارهای جهانی به سمت گسترش و دستیابی به اهداف بزرگ با سرعت تمام حرکت می‌کند و با به کار گرفتن روشهای مدیریتی مدرن جهت جلب اعتماد مشتریان و تامین نیاز بازار داخلی در تولید محصولات خود کیفیت را در اولویت قرار داده و تامین انتظارات بحق و خواسته‌های ارزشمند مشتریان را از استراتژی مهم خود می‌داند.
مهندس عرب باغی ضمن اعلام آمادگی جهت همکاری همه جانبه با خانه کارگر به عنوان بزرگ‌ترین نهادکارگری گفت: توجه به نیروی انسانی و ایجاد بسترهای حمایتی و توجه به معیشت زندگی قشر کارگری و لزوم استفاده کارگران از برنامه‌های رفاهی بسیار پراهمیت است و از مسئولین خانه کارگر خواستار ایجاد امکانات رفاهی، ورزشی و آموزشی برای کارگران هستیم.
لازم به ذکر است دراین بازدید‌ها نمایندگان کارگران کارخانجات فولادمهر سهند نیز پیشنهادات و نقطه نظرات خود را بیان و طرفین نیز بر ادامه چنین تعاملاتی تاکید و آمادگی خود را جهت هرگونه همکاری فی مابین اعلام کردند و ضمنا از کلیه قسمتهای خط تولیدی بازدید و با کارگران از نزدیک گفتگو شد.

خانه کارگر دبیر اجرایی خانه کارگر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر