کد خبر: 49671 A

فرماندار مرند:

مردم می‌توانند به عنوان یک مصرف‌کننده بزرگ، تولید را اصلاح و رفتار تولیدکننده را تغییر دهند.

ایلنا- مرند: فرماندار مرند گفت: بحث اقتصاد مقاومتی باید در کلیه امور کشور ساری و جاری باشد.
به گزارش خبرنگار ایلنا بهنام رضوانی که در همایش بررسی اقتصاد مقاومتی بخش کشاورزی در شهرستان مرند سخن می‌گفت با اشاره به افزایش تولید محصولات کشاورزی و نقش آن درخودکفایی و همچنین بالا بردن راندمان در شهرستان به منظور بالا بردن درآمد کشاورزان اظهار داشت: مردم می‌توانند به عنوان یک مصرف‌کننده بزرگ، تولید را اصلاح و رفتار تولیدکننده را تغییر دهند.
وی با بیان اینکه با حاکم بودن اقتصاد مقاومتی که در کشور ما مطرح است، جلوی هزینه‌های اضافه را می‌توان گرفت افزود:: مسئولان اگر در خدمت‌رسانی به مردم و تأمین مشکلات آنان با جدیت تلاش کرده و وظیفه قانونی خودشان را انجام دهند، بی‌شک موفقیت‌های بزرگی حاصل خواهد شد.
رضوانی با بیان اینکه مصرف بهینه و بها دادن به تولید داخلی خصوصاً در بخش کشاورزی و تولیدات غذایی موجب می‌شود حداقل قیمت اقلام غذایی با افزایش افسار گسیخته کنونی مواجه نشود ادامه داد: شعار حمایت از تولید ملی فقط برای امسال نیست و چه بسا رسیدن به اهداف این رهنمود ارزنده مقام معظم رهبری چند سال طول بکشد لذا باید با کارهای کار‌شناسی دقیق باید نکات آسیب پذیر اقتصاد کشور شناسایی و در جهت رفع آن برآییم.
فرماندار شهرستان مرند یکی دیگر از دغدغه‌های رهبری در حال حاضر را وحدت ملی عنوان کرد و گفت: به فرموده رهبر فرزانه انقلاب هرکس قدمی در راستای تضعیف وحدت ملی بردارد ویا حرفی بزند خاین به نظام و انقلاب و مردم است.
وی با بیان اینکه وحدت مقدمه نیل به اقتصاد مقاومتی است افزود: باید تمامی نیروهای انسانی و مادی و معنوی و ظرفیت‌های بالقوه کشور در راستای رسیدن به اقتصاد مقاومتی و حل مشکلات معیشتی مردم بسیج شوند تا مردم را که‌‌‌ همان صاحبان اصلی انقلاب هستند از گزند انواع فشار‌ها و تحریم‌ها و محاصره‌های اقتصادی دشمن مصون داریم.
گفتنی است در پایان این مراسم ازتعدادی تولید کنندگان از جمله احیاء کننده و پرورش دهنده مرغ سیاه مرندی و پرورش دهنده بلدرچین و تولیدکننده کود ورمی کمپوست (کود آلی) و مدیر عامل توسعه و ترویج بیمه محصولات محصولات کشاورزی در مرند تقدیر به عمل آمد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر