کد خبر: 49643 A

این شرکت در دهمین همایش و چهارمین جشنواره ملی نظام پذیرش و بررسی پیشنهادهای کشور موفق به دریافت تندیس و تقدیر نامه تعهد به تعالی نظام پیشنهاد‌ها شده است.

ایلنا- تبریز: شرکت آب منطقه‌ای آذربایجان شرقی در دهمین همایش و چهارمین جشنواره ملی نظام پذیرش و بررسی پیشنهادهای کشور موفق به دریافت تندیس و تقدیر نامه تعهد به تعالی نظام پیشنهاد‌ها شد.

به گزارش ایلنا، در این تقدیر نامه که به امضای دکتر زهرا سادات محمدی، رئیس همایش و رئیس جهاد دانشگاهی تهران و احمد بزرگیان، معاون نوسازی و تحول اداری و معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهور رسیده آمده است: بر اساس ارزیابی‌های به عمل آمده در زمینه استقرار نظام پذیرش و بررسی پیشنهاد‌ها، نظر به تعهد و پایبندی آن سازمان برای حرکت به سوی تعالی این نظام این تقدیرنامه اهدا می‌گردد.

گفتنی است نظام پذیرش و بررسی پیشنهادهای این شرکت پیش از این در اولین جشنواره ملی دستگاهی نظام پذیرش و بررسی پیشنهادهای وزارت نیرو نیز که در راستای توسعه و ترویج فرهنگ مدیریت مشارکتی و بهره گیری از سرمایه عظیم فکری کارکنان متعهد و پرتلاش صنعت آب و برق کشور صورت گرفته، به عنوان یکی از ۱۰ شرکت بر‌تر برگزیده شده است.

 

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر