کد خبر: 4848 A

معاون فرهنگی اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد ارس با اعلام فعالیت ها و برنامه های گردشگری این معاونت از اسکان بیش از 75 هزار نفر در ارس خبر داد.

تبریز - ایلنا: معاون فرهنگی اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد ارس با اعلام فعالیت ها و برنامه های گردشگری این معاونت از اسکان بیش از 75 هزار نفر در ارس خبر داد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس عادل نجف زاده با اعلام این خبر گفت: همچنین در تیر و مرداد ماه سال جاری نیز بیش از 280 هزار نفر از 3 مکان تحت پوشش آماری در پارک کوهستان،امام زاده شعیب و امام زاده دوزال استقبال کرده اند.

نجف زاده افزود: در تمامی اماکن و تاسیسات گردشگری منطقه آزاد ارس بروشورها و نقشه های گردشگری توزیع شده و ادامه دارد.

وی افزود: طی این ایام 5 نمایشگاه عرضه محصولات صنایع دستی در مقاصد گردشگری برگزار شد که با استقبال خوب گردشگران روبرو بود.

وی به برنامه های ماه مبارک رمضان نیز اشاره کرد و گفت: در طول این ماه مبارک ایستگاه های افطاری راه اندازی شد.

وی راه اندازی هتل آپارتمان ارس با ظرفیت 100 مسافر و ایستگاه دوچرخه گردشگری در پارک کوهستان و شروع بکار اولین شرکت طبیعت گردی در محدوده نوردوز منطقه آزاد ارس را از جمله فعالیت های توسعه ای در حوزه گردشگری بیان کرد و اظهار داشت: همچنین ویژه برنامه هایی نیز در راستای پر کردن اوقات فراغت کودکان و نوجوانان در مقاصد گردشگری برگزار شد.

معاون فرهنگی اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد ارس گفت: هر 4 فصل این منطقه زیبا و جذاب است و در راستای جلب رضایت گردشگران و ایجاد ارتباط دائم برنامه های بازرسی و نظارت از اماکن تفریحی و گردشگری را در راس کار قرار داده ایم.

وی اضافه کرد: طی تیر و مردادماه سالجاری 40 مورد بازدید نظارتی از مراکز اقامتی،43 مورد از رستوران ها و مراکز پذیرایی، 18 مورد از دفاتر خدمات مسافرتی و مراکز اقامتی موقت وکمپ و... 45 مورد صورت گرفت

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر