کد خبر: 4717 A

کشاورزان مناطق زلزله‌زده با همکاری اکیپ‌های نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی نسبت به تکمیل پرونده‌های مربوط برای اخذ تسهیلات بانکی اقدام کنند.

اهر - ایلنا: مدیر جهاد کشاورزی شهرستان اهر گفت: زلزله اخیر در آذربایجان شرقی 940 میلیارد و 950 میلیون ریال به کشاورزی شهرستان اهر خسارت زده است.

به گزارش ایلنا، آیت الله عبادپور در گفتگو با خبرنگاران افزود: از این میزان بیشترین خسارت وارده به بخش دام، طیور و زنبور عسل به میزان 766 هزار و 855 میلیون ریال بوده است

وی با بیان اینکه به بخش آب و خاک و امور زیربنایی 165 هزار و 847 میلیون ریال، بخش زراعت و باغبانی 3 هزار و 246 میلیون ریال و خانه‌باغ‌های احداثی در باغات 7 هزار و 620 میلیون ریال خسارت وارد شده خاطرنشان کرد: بیشترین خسارت وارده دیگر به بخش اماکن دامی و انبار علوفه محصولات کشاورزی که با کمک و مساعدت‌های مصوب دولت، اماکن دامی مقاوم در برابر زلزله در مناطق خسارت دیده ایجاد خواهد شد.

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان اهر در ادامه از کشاورزان مناطق زلزله‌زده درخواست کرد تا با همکاری اکیپ‌های نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی نسبت به تکمیل پرونده‌های مربوط برای اخذ تسهیلات بانکی اقدام کنند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر