کد خبر: 4617 A

مدیر کل صدا وسیمای مرکزآذربایجان شرقی:

در ارزیابی عملکرد هر نهادی حوزه حراست نقش تعیین کننده ای دارد

تبریز - ایلنا: مدیر جدید حراست صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی معرفی شد.

به گزارش ایلنا، مدیر کل صدا وسیمای مرکزآذربایجان شرقی در این مراسم عملکرد حوزه حراست این مرکز را در سالهای گذشته قابل تقدیر خواند و گفت: حراست یکی از مهمترین حوزه ها در تمامی نهادها و ادارات محسوب می شود و نیروهای فعال در این حوزه باید به وظایف خود به نحو مطلوبی عمل کنند.

نواداد که در آیین معرفی مدیر جدید حراست صدا و سیمای آذربایجان شرقی سخن می گفت با بیان اینکه در ارزیابی عملکرد هر نهادی حوزه حراست نقش تعیین کننده ای دارد، اظهار داست: حراست صدا وسیمای مرکز آذربایجان شرقی در پنج سال گذشته در ارزیابی های سازمان توانسته رتبه های برتر را به خود اختصاص دهد.

وی در ادامه با تاکید بر هماهنگی و دقت نظر نیروهای حراست در این حوزه افزود: عملکرد حراست می تواند در راستای پیشبرد اهداف متعالی نظام وسازمان بسیار موثر واقع شود.

عیسی زاده مدیر سابق حراست مرکز نیز در ادامه این مراسم با ارائه گزارشی از عملکرد خویش در این حوزه گفت: شر کت در جلسات و ماموریت در کار گروههای متعدد، دبیر کمیته بحران مرکز، دبیر پدافند غیر عامل مرکز، دبیر کار گروه روابط عمومی حراست کل استان، عضو کمیته روانی انتظامات استان و عضو ستاد پیشگیری از سرقت، پیگیری وجذب 13 نیروی جدید، برگزاری 17 دوره آموزشی از جمله دوره های تخله تلفنی، مدیریت بحران و امنیت IT از جمله مهمترین فعالیت های بنده در طول دوران مدیریت در حوزه حراست مرکز به شمار می رود.

در پایان این مراسم نادر اسکندری به عنوان مدیر حراست صدا وسیمای مرکز آذربایجان شرقی منصوب و از تلاشهای 5 ساله علی عیسی زاده تقدیر شد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر