کد خبر: 41960 A

مدیر کل میراث فرهنگی آذربایجان شرقی:

این کمپ در محلی دره مانند با آب و هوا و طبیعت بسیار عالی واقع شده و دارای تمامی امکانات رفاهی و تفریحی بوده و زمینه را برای بازدید از دیدنی های این منطقه برای گردشگران فراهم می کند.

مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آذربایجان شرقی از افتتاح کمپ گردشگری خسروشاه همزمان با دهه مبارك فجر خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از تبریز تراب محمدی در گفتگو با خبرنگاران افزود: این کمپ گردشگری با همکاری بخش خصوصی در محل گردشگرپذیر خسروشاه شهرستان اسكو ساخته شده است.

وی 30 واحد آلاچیق، نمازخانه، بوفه، سرویس های بهداشتی زنانه و مردانه و محوطه سازی و كف سازی در فضای بین آلاچیق ها را از جمله تاسیسات و امكانات اجرا شده در این كمپ گردشگری عنوان كرد.

محمدی خاطرنشان كرد: یك آبگرمكن خورشیدی برای تامین انرژی پاك و با صرفه نیز در كمپ گردشگری خسروشاه راه اندازی شده است.

مدبر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آذربایجان شرقی وسعت ساختمان مجتمع بین راهی این كمپ را 150 متر مربع اعلام كرد و گفت: برای ساخت این كمپ گردشگری هزینه ای بالغ بر یك میلیارد و 500 میلیون ریال صرف شده است.

محمدی با بیان اینكه کمپ گردشگری خسروشاه در محلی دره مانند با آب و هوا و طبیعت بسیار عالی واقع شده است، یادآور شد: این كمپ شامل تمامی امکانات رفاهی و تفریحی بوده و زمینه را برای بازدید از دیدنی های این منطقه برای گردشگران فراهم می کند.

 

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر