کد خبر: 40839 A

امام جمعه اهر:

باید با پرهیز از حرف‌های تفرقه برانگیز و مایوس کننده، خدمات انجام شده را به بهترین وجه به اطلاع مردم برسانیم.

ایلنا- اهر: امام جمعه اهر گفت: نسل جوان آینده‌سازان میهن اسلامی بوده و دهه فجر فرصتی مغتنم برای آشنا کردن آنان با اهداف و آرمان‌های انقلاب اسلامی است.

به گزارش خبرنگار ایلنا، حجت الاسلام جواد حاجی زاده که در جلسه ستاد دهه فجر این شهرستان سخن می‌گفت، افزود: بزرگترین وظیفه مسوولان اطلاع‌رسانی مطلوب از خدمات انقلاب اسلامی در طول سه دهه از عمر پربرکت انقلاب اسلامی است.

وی گفت: باید با پرهیز از حرف‌های تفرقه برانگیز و مایوس‌کننده خدمات انجام شده را به بهترین وجه به اطلاع مردم برسانیم.
حجت الاسلام حاجی زاده، پشتوانه و استمرار نظام جمهوری اسلامی را رضایتمندی مردم اعلام کرد و افزود: تا زمانی که مردم با دل و جان در خدمت نظام هستند، کشور از هر آسیبی مصون خواهد ماند.

فرماندار اهر نیز در این جلسه دهه فجر را فرصتی مناسب برای انتقال فرهنگ اسلام ناب محمدی و ارزش‌های اسلامی به جهانیان عنوان کرد و گفت: انقلاب اسلامی ایران مملو از خاطرات و مناسبت‌های ارزشمندی است که باید نسبت به تبیین آنها در آیین‌های گرامیداشت تلاش جدی به عمل آید.

رضا صدیقی؛ بر برگزاری هرچه با شکوهتر برنامه‌ها و آیین دهه فجر تاکید کرد و افزود: برگزاری برنامه‌های دهه فجر امسال نسبت به سال‌های گذشته منسجم‌تر بوده و در راستای انتقال دستاوردهای مهم انقلاب به نسل سوم برگزار می‌شود.

وی گفت: برنامه‌ها باید طبق چارچوب و دستورالعمل اعلام شده از سوی ستاد دهه فجر کشور با درنظر گرفتن ابعاد اجتماعی، فرهنگی، نوآوری و خلاقیت اجرا شود.

صدیقی توجه به مسایل فرهنگی و ظرفیت‌های موجود شهرستان را ضروری دانست و گفت: باتوجه به نزدیک بودن انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی حضور پرشور مردم در راهپیمایی 22 بهمن باید بیش از پیش گسترده باشد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر