کد خبر: 40826 A

رییس اداره ورزش و جوانان تبریز:

پارکینگ‌های استادیوم یادگار امام ره در بخش‌های مختلف گنجایش بیش از 7 هزار دستگاه خودرو را دارند/ استادیوم یادگار امام ره تبریز برای میزبانی رقابت‌های لیگ فوتبال باشگاه‌های آسیا و حضور تیم تراکتورسازی تبریز برخی نواقص‌ها را دارد که در حال رفع آن هستیم.

ایلنا- تبریز: رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان تبریز گفت: آماده واگذاری پارکینگ‌های استادیوم یادگار امام ره به بخش خصوصی هستیم.

به گزارش خبرنگار ایلنا،حبیب ستوده‌نژاد در گفتگو با خبرنگاران افزود: بخش خصوصی به جهت ظرفیت بالا می‌تواند در این پارکینگ‌ها سرمایه گذاری کرده و در جریان رقابتهای لیگ بر‌تر و لیگ فوتبال باشگاه‌ها می‌توانند به تماشاگران سرویس دهند.

وی با بیان اینکه پارکینگ‌های استادیوم یادگار امام ره در بخشهای مختلف گنجایش بیش از ۷ هزار دستگاه خودرو را دارند، اظهار داشت: پارکینگ شماره یک سمت چپ ورودی استادیوم ظرفیت ۱۳۰۰ خودرو به مساحت ۳۰ هزار متر مربع، پارکینگ شماره ۲ و ۳ در سمت راست جاده جوان بعد از سه راهی استادیوم با ظرفیت ۵ هزار خودرو در مساحت ۱۲۵هزار متر مربع، پارکینگ ضلع جنوبی استادیوم مخصوص وسایل نقلیه عمومی با ظرفیت یک هزار خوردو به مساحت ۲۵ هزار متر مربع، پارکینگ سمت راست جاده دوبنده یادگار امام با ظرفیت ۱۲۰۰ خوردو با مساحت ۳۰ هزار متر مربع ظرفیت دارند.

ستوده­ نژاد افزود: اداره ورزش و جوانان تبریز آماده دریافت پیشنهادات برای سرمایه گذاران در این زمینه است.

وی در خصوص آمادگی استادیوم برای رقابتهای لیگ فوتبال باشگاههای آسیا افزود: استادیوم یادگار امام ره تبریز برای میزبانی رقابتهای لیگ فوتبال باشگاههای آسیا و حضور تیم تراکتورسازی تبریز برخی نواقصات را از سوی AFC و البته جزیی دارد که در حال رفع آن هستیم.

ستوده ­نژادخاطرنشان کرد: در سال‌های اخیر اقدامات بسیار خوب و زیادی در استادیوم انجام گرفته است و نواقصات موجود استادیوم فقط برای برگزاری رقابتهای فوتبال لیگ باشگاههای آسیا از جمله تونل متحرک، دروازه‌های آلومینیومی، تعویض نیکمت تیم‌ها ست که در حال رفع آن‌ها هستیم.

تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز در اولین مصاف آسیایی خود هشتم اسفند ماه سالجاری در ورزشگاه یادگار امام تبریز میزبان الجزیره امارات است.

این تیم در گروه A با تیم‌های الشباب عربستان، الجیش قطر و الجزیره امارات هم گروه است.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر