کد خبر: 40803 A

فرماندار اسکو:

اقدامات لازم در جهت تامین امنیت جاده‌ای روستای کندوان با استفاده از حذف نقاط حادثه خیز و مرمت سطح آسفالت انجام گرفته و اکیپ‌های امدادی شهرستان نیز به تدریج در حال برنامه ریزی برای ارائه بهتر خدمات امدادی می‌باشند.

ایلنا- اسکو: فرماندار اسکو از آمادگی این شهرستان در جذب و پذیرایی مسافرین نوروزی در نقاط گردشگری این شهرستان خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، آثری که در نشست کارگروه ستاد استقبال از مسافرین نوروزی این شهرستان سخن می‌گفت با اشاره به موقعیت ممتاز گردشگری شهرستان اسکو در سطح استان و کشور گفت: این شهرستان به لحاظ دارا بودن جاذبه‌های طبیعی از جمله روستای گردشگری کندوان، روستای زیبای گنبرف، جزیره نرگسلی، روستای مدفون در دل کوه حیله ور، طبیعت زیبای ارشد چمن و باغات بکر و سرسبز اسکو به عنوان مقصد گردشگری مسافران در فصول مختلف سال انتخاب شده و از حجم بسیار بالای ورود گردشگران داخلی و خارجی برخوردار است.

رئیس ستاد تسهیلات سفرهای نوروزی شهرستان اسکو افزود: اقدامات لازم در جهت تامین امنیت جاده‌ای روستای کندوان با استفاده از حذف نقاط حادثه خیز و مرمت سطح آسفالت انجام گرفته و اکیپ‌های امدادی شهرستان نیز به تدریج در حال برنامه ریزی برای ارائه بهتر خدمات امدادی می‌باشند.

وی همچنین با اشاره به آمار بالای ورود گردشگران داخلی و خارجی به شهرستان اسکو از افزایش فضا‌های اقامتی و هتل‌ها جهت اسکان مسافران خبر داد و گفت: اضافه شدن هتل گردشگری قصر اسکو در کنار هتل صخره‌ای کندوان امکان اسکان مسافرین و نگهداری آن‌ها به مدت بیش از دو روز در سطح شهرستان راموجب می‌شود.

همین گزارش حاکی است فرماندار اسکو در خاتمه این جلسه محل دائمی اسکان فرهنگیان شهرستان اسکو را افتتاح کرد. این مکان اقامتی در زمینی به مساحت ۵۰۰ متر مربع و زیربنای ۳۰۰ متر مربع با ظرفیت ۲۵ تخت و ۷ اتاق و با اعتباری بالغ بر یک میلیارد ریال افتتاح و جهت اسکان فرهنگیان و مسافرین نوروزی به بهره برداری رسید.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر