کد خبر: 39740 A

در این كلاس آموزشی، نحوه كنترل و پیشگیری از بیماری‌های زنبور عسل به خصوص بیماری‌های نوزوما، واروا و لوك به زنبورداران آموزش داده شد./ این كلاس‌ها در راستای شعار سازمان دامپزشكی مبنی بر دام سالم، غذای سالم و انسان سالم و تامین سلامت فرآورده های دامی مورد نیاز جامعه برگزار شد.

ایلنا - آذرشهر: شبکه دامپزشکی شهرستان آذرشهر یک دوره کلاس آموزشی كنترل و پیشگیری از بیماری‌های زنبور عسل برای مدیران زنبورستان‌های این شهرستان برگزار کرد.

رئیس شبکه دامپزشکی شهرستان آذرشهر در گفتگو با خبرنگار ایلنا، با اعلام این مطلب، گفت: آموزش در افزایش کمی و کیفی محصولات دامی نقش بسیار مهم و تاثیر گذاری دارد.

حسن محمد جعفرزاده با بیان اینكه تولید عسل سالم و طبیعی بدون استفاده از سموم نقش بسزایی در سلامت مصرف كنندگان دارد، ادامه داد: این كلاس ها در راستای شعار سازمان دامپزشكی مبنی بر دام سالم، غذای سالم و انسان سالم و تامین سلامت فرآورده های دامی مورد نیاز جامعه برگزار شد.

وی خاطرنشان کرد: در این كلاس در حدود 100 نفر از زنبورداران این شهرستان با نحوه كنترل و پیشگیری از بیماری های زنبور عسل آشنا شدند.

رئیس شبکه دامپزشکی شهرستان آذرشهر یادآورشد: در این كلاس آموزشی، نحوه كنترل و پیشگیری از بیماری‌های زنبور عسل به خصوص بیماری های نوزوما، واروا و لوك به زنبورداران آموزش داده شد.

جعفرزاده افزود: در این كلاس در خصوص زمان مناسب مصرف داروها و نحوه استفاده از داروهای درمانی به زنبورداران اطلاعات لازم ارایه و به سؤالات آنان پاسخ های لازم داده شد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر