کد خبر: 39739 A

معاون نظارت و بازرسی سازمان صنعت آذربایجان شرقی:

بازرسان سازمان صنعت، معدن و تجارت استان آذربایجان‌شرقی بر بازار میوه و تره‌بار نظارت مستمر دارند/ در 9 ماه اخیر بیش از 10 هزار مورد بازرسی از واحدهای صنفی عمده فروشی و خرده‌فروشی میوه و تره‌بار در سطح استان صورت گرفته است.

ایلنا ـ تبریز: معاون نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان آذربایجان شرقی گفت: برای جلوگیری از افزایش غیر منطقی قیمت‌ها و ممانعت از سود جویی افراد فرصت طلب، بازرسان این سازمان در بازار حضور فعال داشته و طی 9 ماه اخیر بیش از 10 هزار مورد بازرسی از واحدهای صنفی عمده فروشی و خرده فروشی میوه و تره بار در سطح استان صورت گرفته است.

به گزارش ایلنا  اسماعیل عطاپور با اشاره به وظایف و مسئولیتهای نظارتی این معاونت در راستای حمایت از حقوق مصرف کنندگان افزود: در همین راستا 570 فقره پرونده تخلفاتی پس از احراز تخلف توسط بازرسان این سازمان تشکیل و جهت صدور رای نهایی به تعزیرات حکومتی ارسال شده است.

وی تاکید کرد: نظارت مستمر بر بازار و جلوگیری از سوء استفاده فرصت طلبان یکی از اهداف عمده معاونت نظارت و بازرسی است و بازرسان و کارشناسان این سازمان با بازرسی‌های هدفمند و منطقی بر تمامی واحدهای تولیدی و توزیعی و خدماتی نظارت مداوم خواهند داشت.

وی در پایان با تقدیر از شهروندانی که با همکاری و همیاری خود این معاونت را در نیل به اهداف و ماموریتهای سازمان یاری می‌كنند، از آنان خواست در صورت مشاهده هرگونه تخلف صنفی با شماره تلفن 124 (ستاد خبری سازمان صنعت معدن و تجارت) تماس بگیرند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر