کد خبر: 39719 A

فرماندار مراغه:

حرکت در چارچوب قانون، تلاش برای رفع مشکلات مردم و تعامل و همکاری بیش از پیش همه دستگاه‌ها برای ایجاد اشتغال ضروری است.

ایلنا-مراغه: فرماندار مراغه استفاده صحیح از امکانات و زیرساخت ها را برای رسیدن به اهداف اقتصاد مقاومتی امری ضروری خواند.

به گزارش خبرنگار ایلنا، منصور صادقی‌اصل در جلسه کارگروه تخصصی اشتغال این شهرستان اهمیت ایجاد اشتغال و کار را در جامعه مهم ارزیابی کرد و گفت: معیشت خانواده در کنار داشتن اشتغال تامین می‌شود.

وی گفت: برای حفظ خانواده و دور کردن اعضای آن از آسیب‌های اجتماعی، مسوولان باید ایجاد اشتغال را به عنوان یکی از اولویت‌های مهم در برنامه کاری خود قرار دهند.

وی حرکت در چارچوب قانون، تلاش برای رفع مشکلات مردم و تعامل و همکاری بیش از پیش همه دستگاه ها را در این زمینه خواستار شد و گفت: باید از بخشی‌نگری در این زمینه پرهیز کرد و نگاه سیستمی و جامع‌گرا به این مساله داشت.

فرماندار مراغه خاطرنشان کرد: دولت در سال‌های اخیر گام های بسیار مثبت و تاثیر گذاری در حوزه اشتغال در کشور برداشته است.

صادقی‌اصل، بیکاری را در زمان کنونی مهمترین دغدغه کشور خواند و اضافه کرد: در زمینه کارآفرینی قابلیت های خوبی در سطح منطقه وجود دارد که با شناسایی و برنامه ریزی دقیق در این زمینه می توان نرخ بیکاری را به میزان قابل توجهی کاهش داد.

وی گفت: برای رفع مشکل بیکاری نباید فقط دولت را مسوول دانست زیرا هیچ مشکلی بدون مشارکت و همکاری اقشار مختلف مردم مرتفع نخواهد شد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر