کد خبر: 39718 A

رییس اداره کار و رفاه اجتماعی مراغه :

در سال جاری تعهد شغلی شهرستان مراغه پنج هزار و 914 فرصت شغلی بوده که تاکنون پنج هزار و 162 فرصت شغلی در سامانه رصد از سوی ادارات مربوط ثبت شده است.

ایلنا- مراغه: رییس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی مراغه از تحقق 87 درصدی تعهد شغلی سال جاری این شهرستان در 9 ماه امسال خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، ناصر مظهریان که در جلسه کارگروه تخصصی اشتغال شهرستان مراغه سخن می‌گفت، افزود: در سال جاری تعهد شغلی این شهرستان پنج هزار و 914 فرصت شغلی بوده که تاکنون پنج هزار و 162 فرصت شغلی در سامانه رصد از سوی ادارات مربوطه ثبت شده است.

وی ادامه داد: از این تعداد دو هزار و 552 فرصت شغلی مربوط به بخش ساختمان و دو هزار و 610 فرصت شغلی نیز در سایر بخش‌هاست.

رییس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی مراغه گفت: هم اکنون مدیریت جهاد کشاورزی این شهرستان با ایجاد 853 فرصت شغلی، میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری با 671 فرصت شغلی و فنی و حرفه ای با 455 فرصت شغلی توانسته‌اند رتبه های اول تا سوم را کسب کنند.

مظهریان ادامه داد: در سال جاری برای فرصت های شغلی این شهرستان 28 میلیارد و 943 میلیون ریال اعتبار تصویب شده که تاکنون برای پنج هزار و 162 فرصت شغلی ایجاد شده به میزان 20 میلیارد و 224 میلیون ریال، متقاضیان برای دریافت تسهیلات به بانک های عامل معرفی شده اند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر