کد خبر: 32361 A

طرح دهکده ورزشی ارس را یکی از مزیت های مناسب برای سرمایه گذاری جهت تامین فضاهای لازم برای مسابقات ملی و بین المللی در حوزه های مختلف اعلام کرد.

ایلنا - ارس: معاون فرهنگی اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد ارس  طرح دهکده ورزشی ارس را یکی از مزیت های مناسب برای سرمایه گذاری جهت تامین فضاهای لازم برای مسابقات ملی و بین المللی در حوزه های مختلف اعلام کرد.

به گزارش خبرگزاری ایلنا، عادل نجف زاده در نشستی با حضور اعضای فدراسیون قایقرانی کشورتوسعه ورزش و ایجاد شور و نشاط اجتماعی را یکی از اهداف منطقه آزاد ارس برای تحقق جامعه  سالم و پویا بیان کرد.

وی افزود: با توجه به اقلیم مناسب منطقه آزاد ارس و ورود و خروج آسان گردشگران خارجی بدون نیاز به اخذ ویزا به مناطق آزاد و امکان برگزاری اردوها و مسابقات جهانی و منطقه ای در ارس در راستای توسعه فعالیت های ورزشی سایت دهکده ورزش مکان یابی و طرح تفصیلی آن آماده شد که در برگیرنده اکثر کاربریهای ورزشی از جمله فوتبال، والیبال و شناست.

نجف زاده در رابطه با ظرفیتهای برگزاری مسابقات ورزشی در سد خاکی گلفرج گفت: دومین مرحله مسابقات سه گانه قهرمانی کشور و باشگاهی کشور در شهریور ماه سال جاری در پنج رده سنی بزرگسالان و امید، جوانان، نوجوانان و نونهالان با حضور 350 ورزشکار از 27 استان کشور در سد گلفرج و مسیر اتوبان ورودی منطقه آزاد ارس در سه رشته شنا، دوچرخه‌سواری و دو برگزار شد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر