کد خبر: 32300 A

سرپرست فدراسیون كشتی:

كشتی ورزش نخست كشور بوده و حساسیت خاصی دارد و با توجه به درخشش كشتی گیران ایران در المپیك كار این فدراسیون بیش از پیش سخت تر شده است

ایلنا- جلفا: سرپرست فدراسیون كشتی، كار این فدراسیون را به دلیل حساسیت آن بسیار سخت و خطیر عنوان كرد.

به گزارش خبرگزاری ایلنا حجت الله خطیب عصر روز جمعه در آیین تجلیل از پیشكسوتان كشتی در هفدهمین دوره رقابتهای کشتی روز جهانی کودک جام ارس گفت: كشتی ورزش نخست كشور بوده و حساسیت خاصی دارد و با توجه به درخشش كشتی گیران ایران در المپیك كار این فدراسیون بیش از پیش سخت تر شده است.
وی اضافه كرد: درخشش كشتی گیران در المپیك 1012 لندن كاری بزرگ و نتیجه تلاش شبانه روزی كشتی گیران بود.
خطیب یادآوری كرد: در سالی كه گذشت تمام تیم های ایران در مسابقات مهم بین المللی به كسب عناوین مهم دست یافتند و این یكی از كارنامه های درخشان فدراسیون كشتی در چارچوب توجه كردن به ورزش اول كشور است.
خطیب ابرازامیدواری كرد: برگزاری مسابقات كشتی روز جهانی كودك زمینه را برای بروز و شناسایی استعدادهای نهفته این رشته در كشور فراهم كند.
در این آیین از پیشكسوتان و قهرمانان كشتی از جمله ابراهیم جوادی، حسین ملاقاسمی، سید جواد رفوگر، حسن شریف، سید جعفر موسوی، سید مراد مرادی، تورج ظفری، یونس سرمستی و امید کمالی تجلیل و قدردانی شد.
همچنین از سوی منطقه ازاد تجاری ارس از اکبر محمودی مدیر کل ورزش و جوانان آذربایجانشرقی، اکبر وظیفه خواه رییس هیات کشتی استان، حسین حسینلو نائب رییس هیات کشتی استان، سید علی گرمرودی رییس هیات استان اردبیل و سرپرست فنی رقابتها، کاظم اسماعیل زاده دبیر هیات کشتی استان تجلیل شد.

 

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر