کد خبر: 32164 A

در بودجه سال 91 شهرداری تبریز اجرای 611 پروژه عمرانی و خدماتی بزرگ و كوچك در سطح این شهر پیش‌بینی شده بود كه بخش قابل توجهی از این طرح‌ها به مرحله بهره‌برداری رسیده و مابقی مطابق برنامه زمان‌بندی در حال اجرا هستند.

ایلنا- تبریز: شهردار تبریز از اجرای 550 طرح و پروژه بزرگ و كوچك عمرانی خدماتی مختلف در نقاط مختلف شهر تبریز از ابتدای سال جاری تاكنون توسط شهرداری‌های مناطق و سازمان‌های تابعه خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایلنا علیرضا نوین که در جمع معاونین و مدیران شهرداری تبریز سخن می گفت افزود: در بودجه سال 91 شهرداری تبریز اجرای 611 پروژه عمرانی و خدماتی بزرگ و كوچك در سطح این شهر پیش‌بینی شده بود كه بخش قابل توجهی از این طرح‌ها به مرحله بهره‌برداری رسیده و مابقی مطابق برنامه زمان‌بندی در حال اجرا هستند.

شهردار تبریز با تأكید بر عزم جدی مدیریت شهری بر تسریع روند اجرایی طرح‌های عمران شهری افزود: با وجود مشكلات متعدد مالی و نیز مشكلات دیگر، شهرداری تبریز هیچ طرح و پروژه عمرانی خدماتی خود را متوقف نكرده و تمامی پروژه‌ها فعال می‌باشند.

وی همچنین با اعلام این كه تعدادی از این طرح‌ها و پروژه‌ها همزمان با دهه فجر امسال به مرحله بهره‌برداری خواهند رسید تصریح كرد: علاوه بر این شهرداری تبریز تلاش خواهد كرد بخش عمده‌ای از طرح‌ها و پروژه‌های در دست اجرای خود را كه تعداد آن‌ها 120 پروژه می‌باشد، تا خردادماه سال 92 یعنی زمان خاتمه دوره خدمت و مأموریت شورای سوم تبریز به مرحله بهره‌برداری برساند.

شهردار تبریز در عین حال از تبریز به عنوان عمرانی‌ترین شهر ایران باد كرد و گفت: در حال حاضر تمامی پروژه‌های عمران شهری فعال بوده و مدیریت شهری تلاش می‌كند با تسریع روند طرح‌های در دست اجرا، كم‌ترین پروژه نیمه تمام را برای شورای چهارم باقی گذارد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر