کد خبر: 3183 A

نماینده مرند و جلفا:

محمد حسن نژاد در آئین افتتاح هتل آپارتمان و پروژه های سرمایه گذاری و عمرانی منطقه آزاد ارس ابراز داشت: منطقه آزاد ارس سکوی پرتاب استان است و باید دست به دست هم دهیم تا هرچه بیشتر شاهد شکوفایی و سرافرازی آذربایجان و میهن اسلامی باشیم.

جلفا - ایلنا: محمد حسن نژاد در آئین افتتاح هتل آپارتمان و پروژه های سرمایه گذاری و عمرانی منطقه آزاد ارس ابراز داشت: منطقه آزاد ارس سکوی پرتاب استان است و باید دست به دست هم دهیم تا هرچه بیشتر شاهد شکوفایی و سرافرازی آذربایجان و میهن اسلامی باشیم.

نماینده مردم جلفا در مجلس در گفتگو با خبرنگار ایلنا گفت: فرودگاه و خط آهن در منطقه آزاد ارس از ضروریات توسعه اقتصادی آن است و در صورت تحقق این دو ابزار ارتباطی اقتصاد،صنعت و تولید در این منطقه تغییر آشکاری خواهد داشت.

محمد حسن نژاد اظهار داشت: منطقه آزاد ارس یک منطقه وسیع و اثرگذار در منطقه است و با توجه به مزیت های موجود و اقدامات انجام شده رشد قابل توجهی در انتظار آن است.

حسن نژاد تصریح کرد: با مذاکراتی که انجام داده ایم انشاءالله در آینده ای نه چندان دور شاهد بهره برداری از خط آهن جلفا- نخجوان-قارص خواهیم بود که مشکلات هر دو طرف را کاهش خواهد داد.

وی در ادامه ضمن تاکید بر احداث فرودگاه و خط آهن در منطقه آزاد ارس گفت: اگر احداث فرودگاه و خط آهن عملی شود نه تنها برای منطقه کافی است بلکه برای استان نیز کافی تحول آفرین خواهد بود.

 

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر