کد خبر: 24479 A

محورهای طرح تحول اجتماعی و فرهنگی بیش‌تر بر روی کاهش آسیب‌های اجتماعی و تقویت سرمایه ملی متمرکز است.

ایلنا - بناب: مدیرکل امور اجتماعی استانداری آذربایجان‌شرقی از اجرای طرح تحول اجتماعی و فرهنگی در سطح استان خبر داد

به گزارش خبرنگار ایلنا، مهدی اسماعیلی روز شنبه در جلسه شورای اداری شهرستان بناب اظهار داشت: این طرح درقالب هفت محور مهم اجرا و رصد می‌شود که بر اساس آن باید تهدیدات را به روز و اولویت‌بندی کنیم.

وی با بیان این که اگر مسائل فرهنگی و اجتماعی را رصد کنیم، به بروز مشکلات سیاسی و امنیتی منجر نمی‌شود‌؛ گفت: محورهای طرح تحول اجتماعی و فرهنگی بیش‌تر بر روی کاهش آسیب‌های اجتماعی و تقویت سرمایه ملی متمرکز است.

اسماعیلی تأکید کرد: اگر به کاهش معضلاتی مثل طلاق، مواد مخدر و مشروبات الکلی و از طرفی به افزایش نشاط اسلامی توجه جدی شود، آن وقت می‌توانیم شاهد جامعه اسلامی واقعی باشیم.

بر اساس مصوبه هیئت وزیران تعرفه‌های پزشکی برمبنای مقتضیات بومی و اقتصادی هر منطقه تصویب می شود.

مدیرکل امور اجتماعی استانداری آذربایجان‌شرقی در بخش دیگری از سخنان خود به آخرین وضعیت تعرفه‌های پزشکی درسطح استان اشاره کرد و گفت: مصوبه هیئت وزیران درخصوص تصمیم‌گیری برای تعیین تعرفه‌های پزشکی سه مرجع نظام پزشکی، دانشگاه علوم پزشکی و همچنین نمایندگی امور بیمه‌گری را موظف کرده و از سویی کار گروه ویژه‌ای در استانداری برای بررسی و تایید نهایی تصمیم این سه مرجع تشکیل یافته تا تعرفه‌ها را براساس مقتضیات بومی و اقتصادی هر منطقه تصویب و ابلاغ کند.

 

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر