کد خبر: 24471 A

معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان شرقی:

دشمن تمام توان خود را بر جنگ نرم علیه ایران متمرکز کرده است

ایلنا - بناب: معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان شرقی گفت: دشمن تمام توان خود را بر جنگ نرم علیه ایران متمرکز کرده است.

به گزارش خبرنگار ایلنا، محمدعلی نصرتی روز شنبه در نشست اعضای شورای اداری بناب افزود: دشمنان قسم خورده ای که از جنگ نظامی علیه ایران شکست خورده اند امروز برای متوقف کردن کشورمان از حرکت شتابان خود، با شبیخون فرهنگی به میدان مبارزه آمده و قصد دارند سرمایه های اصلی ما را بی هویت و بی بند و بار کنند.

وی با بیان اینکه دشمن اصرار دارد با روش های مختلف جنگ نرم، کشور ایران را ناامن و بدنام جلوه دهداضافه کرد: مردم و مسوولان باید به تناسب اهداف پلید دشمن به مقابله با جنگ نرم آنها بپردازند و در این زمینه راهکارهایی از جمله ترویج اسلام ناب و آموزه های دینی با روش های جذاب، تقویت فرهنگ و هویت اصیل اسلامی، دفاع از ارزش های ملی و همچنین ارتقاء سطح آگاهی و بصیرت عموم مردم می تواند موثر باشد.

نصرتی با تاکید بر ضرورت توجه به مقوله پیشگیری پیش از وقوع حادثه گفت: ریشه هر ملتی در فرهنگ بومی آن نهفته است و تا زمانی که با تکیه بر فرهنگ اصیل اسلامی خود از دشمن فریب نخوریم نگرانی وجود ندارد.

وی اظهار کرد: تنها نگرانی اصلی ما فریب خوردن از دشمنان است که در آن صورت اصالت و هویت دینی مار ا مورد تاخت و تاز قرار خواهند داد.

معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان شرقی با بیان اینکه برای استقرار حاکمیت نظام الهی در ایران هزینه های زیادی داده شده است گفت: با وجود اینکه مشکلات فعلی تا فعالیت دشمنان ادامه خواهد داشت اما با این حال به جرات اعلام می کنیم که هم اکنون کشورمان در قله عزت و شرف و بالندگی قرار داشته و افتخارات ما بیشتر از زبونی های دشمنان است.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر