کد خبر: 23181 A

شهردار تبریز بار دیگر خواستار شد:

بیش از 1800 تیر برق كه در نتیجه اجرای طرح‌های مسیرگشایی و تعریض معابر توسط شهرداری در مناطق مختلف شهری بلاتكلیف رها شده‌اند همچنان خطرآفرین هستند و شركت برق باید نسبت به جابجایی این تیرها اقدام عاجل صورت دهد.

ایلنا-تبریز: شهردار تبریز بار دیگر از شركت برق خواست در جابجایی تیرهای برق مزاحم از معابر و خیابان‌های سطح شهر تسریع كند.

به گزارش خبرگزاری ایلنا از تبریز، علیرضا نوین كه صبح امروز در نشست معاونین، شهرداران مناطق و مدیران ارشد شهرداری تبریز سخن می‌گفت با تأكید بر لزوم همكاری بیش از پیش شركت برق در جابجایی تیرهای برق باقی‌مانده در معابر و خیابان‌های شهری خاطرنشان كرد: بالغ بر 1800 تیر برق كه در نتیجه اجرای طرح‌های مسیرگشایی و تعریض معابر توسط شهرداری در مناطق مختلف شهری بلاتكلیف رها شده‌اند همچنان خطرآفرین هستند و شركت برق باید نسبت به جابجایی این تیرها اقدام عاجل صورت دهد.

شهردار تبریز در ادامه عدم جابجایی این تعداد تیر برق را زمینه‌ساز بروز مشكلات ترددی برای شهروندان و حوادثی همچون تصادفات رانندگی دانست و خاطرنشان كرد: اگرچه شركت برق دلیل تأخیر در امر جابجایی این تیرها را كمبود اعتبارات اعلام كرده است با این حال بی‌توجهی به این موضوع نیز زمینه‌ساز مشكلات مالی و جانی برای شهروندان خواهد بود و باید نسبت به حل این مشكل اقدام جدی صورت گیرد.

 

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر