کد خبر: 21458 A

رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان اهر:

بانک ملت شعبه مرکزی اهر به دلایل مختلفی تسهیلات متقاضیان مشاغل خانگی مصوب اردیبهشت ماه سال ۹۱ اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان را تا کنون پرداخت نکرده است.

ایلنا - اهر: رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی اهر از عدم همکاری بانک ملت شعبه مرکزی شهرستان اهر با دستگاههای اجرایی

انتقاد کرد.

به گزارش خبرگزاری ایلنا، زین العابدین امامی در جلسه کارگروه ساماندهی و حمایت از مشاغل خانگی شهرستان اهر گفت: متاسفانه بانک عامل مذکور تسهیلات متقاضیان مشاغل خانگی مصوب اردیبهشت ماه سال ۹۱ اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان را تا کنون به دلایل مختلف پرداخت نکرده است

وی خواستار پیگیری موضوع و پرداخت سریع تسهیلات شد و در عین حال با اشاره به وضعیت تسهیلات مشاغل خانگی در اهر، از عملکرد و همراهی اکثر بانک‌های عامل در پرداخت تسهیلات به متقاضیان مشاغل خانگی قدردانی کرد و افزود: لازم است دستگاههای معرفی کننده با هماهنگی و همکاری بانک‌ها در اسرع وقت برای جذب اعتبارات تلاش کنند.

رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان اهر همچنین از تصویب ۵۷۰ طرح مشاغل خانگی با اعتباری بالغ بر ۱۴ میلیارد و ۸۲۰ میلیون ریال خبر داد. و گفت: به تعداد طرح‌های تصویب شده فرصت شغلی جدید در سطح شهرستان فراهم خواهد شد.

وی ادامه داد: خوشبختانه با تلاش و جدیت دستگاههای اجرایی شاهد پیشبرد مناسب اهداف و برنامه‌های اشتغال زایی و حرکت در مسیر توسعه و شکوفایی اقتصادی در این شهرستان هستیم.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر