کد خبر: 21442 A

مدیر کمیته امداد ورزقان اعلام کرد:

مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) ورزقان از اهدای 708 میلیون و600 هزار ریال توسط یک خیر برای احداث 2 واحد مسکونی از مددجویان این شهرستان خبر داد.

ایلنا- تبریز: مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) ورزقان از اهدای 708 میلیون و600 هزار ریال توسط یک خیر برای احداث 2 واحد مسکونی از مددجویان این شهرستان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری ایلنا ابراهیم کریمی خاطرنشان کرد: برای 2نفر از مددجویان روستای کاسین از توابع شهرستان ورزقان که مشکل زمین و احداث ساختمان داشتند زمین مناسب به قیمت 78 میلیون ریال خریداری وبا عقد قرار داد با پیمانکار عملیات احداث ساختمان را شروع  و تعهد کردند تا سقف 210 میلیون ریال برای هر واحد ومجموعا 420 میلیون ریال بصورت بلاعوض هزینه کنند.

وی تلاش جهت جذب کمک های مردمی به ویژه خیرین را از برنامه های اصلی این نهاد عنوان کرد و افزود: خوشبختانه گام های موثری در این رابطه برداشته شده و توانسته ایم زمینه های افزایش حضور خیرین در عرصه های کمک رسانی به نیازمندان را فراهم کنیم.

کریمی گفت: در دین مبین اسلام تاکیدهای فراوانی به موضوع کمک رسانی به نیازمندان جامعه شده است که تحقق این امر علاوه بر حل مشکلات مالی این افراد عامل مهمی نیز در کاهش بزهکاری ها و معضلات اجتماعی در جامعه می شود.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر