کد خبر: 21391 A

شهردار تبریز تأكید كرد:

شهروندان و عموم مردم به عنوان ولی‌نعمتان ما خادمین، باید از بالاترین خدمات و امكانات رفاهی و شهری بهره‌مند شوند و تحقق این آرمان وظیفه تمامی مسوولان و مدیران شهری است.

ایلنا - تبریز: شهردار تبریز جلب رضایتمندی عموم شهروندان تبریزی را شاخص و ملاك عملكردی مدیران و كاركنان شهرداری تبریز اعلام كرد.

به گزارش خبرنگار ایلنا،  علیرضا نوین ظهر یكشنبه در نشست مدیران و معاونین ارشد مجموعه شهرداری تبریز با تأكید بر این كه اقدامات، برنامه‌ریزی‌ها و عملكرد این مجموعه باید در راستای جلب رضایت حداكثری شهروندان به عنوان خدمات‌گیرندگان اصلی از این مجموعه تنظیم گردد افزود: شهروندان و عموم مردم به عنوان ولی‌نعمتان ما خادمین، باید از بالاترین خدمات و امكانات رفاهی و شهری بهره‌مند شوند و تحقق این آرمان وظیفه تمامی مسوولان و مدیران شهری است.

شهردار تبریز همچنین تلاش برای ارایه خدمات مطلوب و شبانه‌روزی، رفع مشكلات شهری و محلی، برنامه‌ریزی در راستای تسریع روند توسعه مناطق و محلات شهری، رسیدگی سریع و پاسخگویی شفاف و مناسب به مشكلات و مطالبات شهروندان و اجرای به موقع و سریع طرح‌ها و پروژه‌های عمرانی خدماتی را از جمله شاخص‌های موثر در جلب رضایتمندی شهروندان اعلام و بر لزوم تلاش هرچه بیشتر مدیران و كاركنان مجموعه بزرگ شهرداری تبریز در این راه تأكید كرد.

نوین در عین حال با اعلام این كه از این پس ملاك و شاخص سنجش موفقیت یا عدم موفقیت مدیران شهرداری، شاخص رضایتمندی مردم خواهد بود، از اعمال و تقویت نظارت‌های فرادستی از سوی مدیریت ارشد شهرداری بر عملكرد معاونت‌ها، مناطق، شركت‌ها و سازمان‌های تابعه خبر داد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر