کد خبر: 21347 A

بر این اساس حجت الاسلام علی پوررادی جایگزین اسماعیل دخیلی شده است.

ایلنا - تبریز: مدیرکل آموزش و پرورش آذربایجان شرقی، حجه الاسلام علی پوررادی را به عنوان معاون جدید پرورشی و فرهنگی خود معرفی کرد

به گزارش خبرنگار ایلنا مدیرکل آموزش و پرورش آذربایجان شرقی صبح امروز در جلسه معارفه معاون جدید پرورشی و فرهنگی اداره کل ضمن عرض تسلیت ایام سوگواری شهدای گرانقدر کربلا بالخصوص امام حسین (ع) با اشاره به اهمیت امور پرورشی گفت:همه عوامل دخیل در نظام تعلیم وتربیت حتی عوامل بیرون از مدارس نیز نقش پرورشی دارند.

مدیر کل آموزش و پرورش آذربایجان شرقی افزود خوشبختانه اقدامات قابل توجهی در راستای رویکرد قرآنی آموزش و پرورش انجام یافته که اثرات آن در جامعه به وضوح نمایان است.

وی تحقق اهداف عالیه نظام اسلامی به ویژه دست یابی به حیات طیبه را جزوانتظارات به حق جامعه اسلامی دانست و گفت: آموزش وپرورش به جد این موضوع را دنبال می کند.

رضایی گفت: علی رغم فشارهاو ناهنجاری های تحمیل شده توسط عوامل بیرونی و داخلی رفتارهای قابل قبول در مدارس مشاهده می شود و تعلق خاطر به میهن اسلامی وعلاقمندی و احترام به ارزش هاو همبستگی وهمدلی دربین دانش آموزان وبه ویژه معلمان ریشه دار است.

وی موفقیت آموزش وپرورش استان را مرهون همدلی و تعامل فیما بین همکاران و اشتراک مساعی بخش های مختلف باهمدیگر درانجام ماموریت های محوله دانست وابراز امیدواری نمود من بعد نیز برای رسیدن به اهداف مورد نظر همکاری همه جانبه بیش از پیش به عمل آید.

مدیر کل آموزش و پرورش در پایان این جلسه با اعطای حکم،حجه الاسلام علی پوررادی را به عنوان معاون پرورشی و فرهنگی خود معرفی واز خدمات اسماعیل دخیلی در طول مدت تصدی در این پست قدردانی نمود.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر