کد خبر: 21326 A

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان‌شرقی با کسب 97 امتیار از 100 امتیاز در کلیه شاخص‌های خبری، موفق به کسب مقام اول در بین ادارات کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کشور شده است.

ایلنا- تبریز: روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان‌شرقی منتخب اول بخش خبر وزارت فرهنگ و ارشاد در سه ماهه دوم سال 91 شناخته شد.

به گزارش خبرگزاری ایلنا به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان‌شرقی، براساس ارزیابی انجام گرفته توسط وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی این اداره کل با کسب 97 امتیار از 100 امتیاز در کلیه شاخص‌های خبری، موفق به کسب مقام اول در بین ادارات کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کشور شده است.

استان لرستان و قم به طور مشترک عنوان دوم و خراسان شمالی نیز عنوان سوم این ارزیابی را به خود اختصاص داده‌اند.

گفتنی است این ارزیابی در جهت اتخاذ شیوه‌ای یکسان در ارائه مطالب به مخاطبان و اصحاب فرهنگ و هنر انجام می‌گیرد و کیفیت اخبار ملاک اصلی ارزیابی است.

براساس این گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان‌شرقی پیش از این نیز در حوزه‌های مختلف از جمله جشنواره پیامک‌ ادبی رضوی، جشنواره‌های روابط عمومی‌های کشور و حوزه خبر و اطلاع‌رسانی چندین بار حائز رتبه‌های برتر در سطح کشور شده است.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر