کد خبر: 21324 A

نمایش «کمدی نفوذ» با موضوع دفاع مقدس به نویسندگی «مهدی صالحیار» و کارگردانی «محمد یوسفی‌زاده» در در دهمین جشنواره استانی تئا‌تر بسیج آذربایجان شرقی شرکت داشت.

ایلنا- مرند: رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی مرند از راهیابی نمایش خیابانی «کمدی نفوذ» به جشنواره سراسری تئا‌تر بسیج کشور خبرداد.

محمدحسین شناور در گفتگو با خبرنگار ایلنا اظهار داشت: در دهمین جشنواره استانی تئا‌تر بسیج آذربایجان شرقی سه گروه نمایش خیابانی شامل نمایش «کمدی نفوذ» با موضوع دفاع مقدس به نویسندگی «مهدی صالحیار» و کارگردانی «محمد یوسفی‌زاده» کار گروه تئا‌تر «اوینار»، نمایش «من، تو، او، اشتباه» به نویسندگی «مهدی صالحیار» و کارگردانی «کاظم استادی» و نمایش «اسماعیل، اسماعیل» به نویسندگی «جمشید خانیان» و کارگردانی «امید حمزه‌ای» حضور داشتندکه نمایش «کمدی نفوذ» به عنوان نمایش بر‌تر این جشنواره انتخاب و به جشنواره کشوری تئا‌تر بسیج راه پیدا کرد.

وی افزود: در بخش نویسندگی و طرح و ایده بر‌تر «مهدی صالحیار» برای نویسندگی نمایش‌های «کمدی نفوذ» و «من، تو، او، اشتباه» موفق به کسب جایزه این جشنواره شد.

شناور خاطر نشان کرد: همچنین جایزه بازیگری دوم این جشنواره و نیز کارگردانی بر‌تر به «محمد یوسفی‌زاده» برای نمایش «کمدی نفوذ» تعلق گرفت.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر