کد خبر: 21302 A

شهرداری منطقه پنج تبریز ۴۱ میلیارد ریال و ۵۰۰ میلیون ریال غرامت به صاحبان املاک واقع در طرح‌های مسیر گشایی طرح تبادل امام علی ابن ابی طالب (ع) و ولی امر به توانیر در سال جاری پرداخت کرده است.

ایلنا- تبریز: شهرداری منطقه پنج تبریز ۴۱ میلیارد ریال و ۵۰۰ میلیون ریال غرامت به صاحبان املاک واقع در طرح‌های مسیر گشایی طرح تبادل امام علی ابن ابی طالب (ع) و ولی امر به توانیر در سال جاری پرداخت کرده است.

شهردار منطقه 5 تبریز با اعلام این مطلب به خبرنگار ایلنا اظهار داشت: شهرداری منطقه پنج تبریز احداث چند رشته مسیر گشایی را در برنامه کاری خود قرار داده و از این بابت به صاحبان املاک پس از طی مراحل قانونی و توافق با آن‌ها غرامت پرداخت کرده است.

وی با بیان اینکه ۸۰ ملک در مسیر گشایی ولی امر به توانیر واقع شده است گفت: تاکنون ۲۱ میلیارد ریال و ۴۰۵ میلیون ریال غرامت به صاحبان املاک واقع در این مسیر گشایی پرداخت شده است.

شهردار منطقه پنج تبریز همچنین پرداخت بیش از ۲۰ میلیارد ریال غرامت به صاحبان املاک واقع در طرح تبادل امام علی ابن ابی طالب(ع) را دیگر عملکرد منطقه در این بخش برشمرد و گفت: امسال بیش از ۴۱ میلیارد ریال و ۵۰۰ میلیون ریال غرامت به صاحبان املاک واقع در پروژه‌های مسیر گشایی پرداخت شده است.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر