کد خبر: 20379 A

با خرید به موقع محصولات مازاد بر نیاز بهره برداران، از وارد آمدن خسارت بیشتر به تولیدکنندگان این مناطق جلوگیری به عمل آمد.

ایلنا - تبریز: مدیر سازمان تعاون روستایی آذربایجان شرقی گفت: یکهزار و620 تن محصول بهره برداران مناطق خسارت دیده شهرستان های اهر، هریس و ورزقان توسط شبکه تعاونی روستایی استان خریداری شده است.

به گزارش خبرنگار ایلنا از تبریز، عبدالله محمدفام صبح امروز در گفتگو با خبرنگاران با اشاره به تداوم تلاش این سازمان در حمایت مستقیم از آسیب دیدگان مناطق زلزله زده ارسباران، گفت: خرید این محصولات، با همکاری شبکه تعاون روستایی استان، توسط مامورین اعزامی این سازمان وبا نظارت شورای اسلامی روستاهای آسیب دیده انجام پذیرفته است.

وی با تقدیر از مشارکت وحمایت های گسترده مردم در یاری رسانی به آسیب دیدگان مناطق خسارت دیده از وقوع زمین لرزه در استان گفت: در راستای حمایت مستقیم از بهره برداران آسیب دیده از این حادثه، سازمان تعاون روستایی برای جلو گیری از افزایش خسارت وارده به بهره برداران، محصولات مازاد بر نیاز کشاورزان شامل گندم، جو، حبوبات و... را به قیمت روز از روستائیان مایل به فروش،خریداری نموده و وجوه آن را به صورت نقدی پرداخت نموده است.

مدیر سازمان تعاون روستایی استان، بیشترین میزان خرید محصولات مازاد بهره برداران خسارت دیده را روستاهای کاشان وکرد احمد سفلی از توابع شهرستان اهر و روستای شاملو از توابع شهرستان هریس و همچنین روستای علویق از توابع شهرستان ورزقان ذکرکرد و افزود: با خرید به موقع محصولات مازاد بر نیاز بهره برداران، از وارد آمدن خسارت بیشتر به تولیدکنندگان این مناطق جلوگیری بعمل آمد

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر