کد خبر: 19850 A

سید نورالدین عافی روز سه‌شنبه گذشته به منظور انجام سی و ششمین عمل جراحی در بیمارستان قمر بنی‌هاشم تهران بستری شد و روز پنجشنبه تحت این عمل از ناحیه چشم چپ، بینی و صورت قرار گرفته بود.

ایلنا- تبریز: استاندار آذربایجان شرقی عصر روز شنبه با حضور در بیمارستان قمر بنی‌هاشم تهران از سید نورالدین عافی، جانباز و راوی کتاب ماندگار "نورالدین، پسر ایران" عیادت كرد.

به گزارش خبرنگار ایلنا احمد علیرضابیگی در این دیدار در جریان سیر درمان و نتیجه عمل جراحی سید نورالدین عافی قرار گرفته و برای سلامتی وی دعا كرد.

علیرضابیگی ضمن تمجید از کتاب خاطرات نورالدین و استقبال نسل جوان از این کتاب، از رشادت‌ها و دلاوری‌های این جانباز سرافراز هشت سال دفاع مقدس تجلیل کرد.

وی همچنین از تیم معالج این جانباز دلاور آذربایجانی خواست تمام تلاش خود را برای مراقبت از وی به كار گیرند.

شایان ذكر است سید نورالدین عافی روز سه‌شنبه گذشته به منظور انجام سی و ششمین عمل جراحی در بیمارستان قمر بنی‌هاشم تهران بستری شد و روز پنجشنبه تحت این عمل از ناحیه چشم چپ، بینی و صورت قرار گرفت.

سید نورالدین عافی از اهالی روستای خلجان تبریز در سال 1359 در سن 16 سالگی عازم جبهه‌های نبرد حق علیه باطل شد و در طول 77 ماه حضور مداوم در جبهه‌ها و شرکت در عملیات‌های مختلف چندین بار به شدت از نواحی مختلف بدن مجروح شد.
کتاب "نورالدین، پسر ایران" حاوی خاطرات این رزمنده دلاور است که توسط معصومه سپهری تدوین شده است.

 

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر