کد خبر: 102672 A

استاد «محمدعلی جدیدالاسلام» از سال ۱۳۴۳ فعالیت خود در زمینه عکاسی را آغاز کرده است./ وی رئیس انجمن عکاسی آذربایجان‌شرقی بود و در حال حاضر از عکاسان برجسته پرتره هنرمندان و فرهیختگان در کشور به شمار می‌رود.

ایلنا: معاون فرهنگی و هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان شرقی گفت: آئین بزرگداشت استاد «محمدعلی جدیدالاسلام» عکاس و هنرمند پیشکسوت، همزمان با آئین اختتامیه جشنواره سراسری عکس رضوی در مجتمع سینمایی ۲۲ بهمن تبریز برگزار می‌شود.
به گزارش ایلنا اکبر آرمند «اظهار داشت: در این آئین که بیست و یکم شهریورماه سال جاری برگزار می‌شود از فعالیت فرهنگی و هنری استاد جدیدالاسلام تجلیل می‌شود.
وی افزود: هنر عکاسی با توجه به تاثیرگذاری و ماندگاری نقش مهمی در انتقال میراث فرهنگی و افکار و اندیشه‌های ارزش مدار به نسل‌های آتی دارد.
استاد» محمدعلی جدیدالاسلام «متولد ۱۳۳۱ تبریز بوده و از سال ۱۳۴۳ فعالیت خود در زمینه عکاسی را آغاز کرده است.
وی همچنین رئیس انجمن عکاسی آذربایجان شرقی بود و در حال حاضر از عکاسان برجسته پرتره هنرمندان و فرهیختگان در کشور به شمار می‌رود.
آیین بزرگداشت مقام هنری استاد» محمدعلی جدیدالاسلام «همزمان با آیین اختتامیه جشنواره سراسری عکس رضوی بیست و یکم شهریورماه جاری ساعت ۳۰/۱۷ در مجتمع سینمایی ۲۲ بهمن تبریز برگزار می‌شود.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر