کد خبر: 101490 A

رییس شورای اسلامی شهر تبریز:

هزینه کرد شهرداری در حوزه ورزش نوعی سرمایه گذاری برای تأمین و ارتقاء نشاط و شادابی عمومی و نیز کاهش آسیب‌های اجتماعی است و تأمین زیرساخت‌های سلامت همگانی حداقل نتیجه و ثمره این سرمایه گذاری می‌تواند باشد.

ایلنا: رییس شورای اسلامی شهر تبریز گفت: شهرداری تبریز بار اصلی ورزش استان و شهر را به دوش کشیده است و این حجم از خدمات قابل تقدیر است.
به گزارش خبرنگار ایلنا جواد ششگلانی در مراسم بهره برداری از زمین چمن مصنوعی توحید عباسی با قدردانی از اقدامات و حمایت‌های شهرداری تبریز از ورزش استان به ویژه احداث و توسعه اماکن و مجموعه‌های ورزشی طی سال‌های اخیر افزود: هزینه کرد شهرداری در حوزه ورزش نوعی سرمایه گذاری برای تأمین و ارتقاء نشاط و شادابی عمومی و نیز کاهش آسیب‌های اجتماعی است و تأمین زیرساخت‌های سلامت همگانی حداقل نتیجه و ثمره این سرمایه گذاری می‌تواند باشد.
وی افزود: عده‌ای همواره عنوان می‌کنند چرا شهرداری در حوزه ورزش سرمایه گذاری می‌کند در حالی که باید گفت چون متولیان اصلی ورزش به این حوزه بی‌توجه هستند و از سوی دیگر مطالبات جوانان نیز بسیار زیاد است، شهرداری ناگزیر از سرمایه گذاری در این بخش است و شورای اسلامی شهر نیز با حمایت از این اصل، همواره پشتیبان مدیریت شهر در حوزه سرمایه گذاری در ورزش بوده است.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر