کد خبر: 101487 A

عضو شورای اسلامی شهر تبریز:

تلاش برای توزیع عادلانه خدمات و امکانات در تمام مناطق و محلات شهر، پرهیز از تنش و تعامل برای تحقق اهداف و برنامه‌ها و اجرای طرح‌ها و پروژه‌های متعدد عمرانی خدماتی را از مهم‌ترین اولویت‌های کاری این دوره از مدیریت شهری تبریز بوده است.

ایلنا: عضو شورای اسلامی شهر تبریز افزایش سال به سال بودجه‌های شهرداری در سال‌های اخیر را زمینه ساز توسعه و آبادانی تبریز ارزیابی کرد.
به گزارش خبرنگار ایلنا عابدزاده که در مراسم بهره برداری از پروژه‌های عمرانی خدماتی شهرداری منطقه هفت تبریز سخن می‌گفت افزود: دوره مدیریتی فعلی شهرداری و نیز شورای سوم، طلایی‌ترین و موفق‌ترین دوره مدیریت شهری تبریز به شمار می‌رود و ما در این دوران با تکیه بر اصل تعامل و همکاری هدفمند و موثر موفق شدیم با تدوین برنامه‌های بلند مدت و میان مدت ضمن تحقق آرمان توسعه زیربنایی تبریز، به بخش قابل توجهی از خواسته‌های شهروندان و مطالبات آنان پاسخ دهیم.
وی تلاش برای توزیع عادلانه خدمات و امکانات در تمام مناطق و محلات شهر، پرهیز از تنش و تعامل برای تحقق اهداف و برنامه‌ها و اجرای طرح‌ها و پروژه‌های متعدد عمرانی خدماتی را از مهم‌ترین اولویت‌های کاری این دوره از مدیریت شهری تبریز برشمرد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر