کد خبر: 101483 A

در رقابتهای نونهالان قهرمانی کشور مرحله یک هشتم نهایی تیمهای آذربایجان شرقی، تهران، سمنان و همدان با هم رقابت خواهند کرد.

ایلنا: مرحله یک هشتم نهایی رقابتهای بسکتبال قهرمانی نونهالان پسر کشور به میزبانی بخش ایلخچی شهرستان اسکو برگزار می‌شود.
به گزارش ایلنا این برای دومین بار در یک ماه گذشته است که رقابتهای بسکتبال نونهالان قهرمانی کشور در این شهر برگزار می‌شود.
در رقابتهای نونهالان قهرمانی کشور مرحله یک هشتم نهایی تیمهای آذربایجان شرقی، تهران، سمنان و همدان با هم رقابت خواهند کرد.
از این گروه ۲ تیم به مرحله یک چهارم نهایی صعود خواهند کرد.
پیش از این رقابتهای بسکتبال نونهالان منطقه ۷ قهرمانی پسران شمال غرب کشور به میزبانی بخش ایلخچی شهرستان اسکو و با همکاری هیات بسکتبال استان برگزار و تیم میزبان آذربایجانشرقی به مقام قهرمانی رسید.
در رقابتهای قهرمانی نونهالان منطقه ۷ کشور که در ۸ منطقه برگزار می‌شود و در رقابتهای منطقه ۷، تیمهای آذربایجان غربی، اردبیل و آذربایجانشرقی و بدون حضور تیم زنجان بصورت دوره‌ای با هم رقابت کردند که تیم آذربایجان شرقی بدون باخت به مقام قهرمانی رسید و تیم اردبیل به مقام دومی رسید تا دو تیم به مرحله نهایی صعود کنند.
تیم آذربایجان شرقی در بازی فینال ۷۴ بر ۲۳ تیم اردبیل را مغلوب کرده بود.
در پایان این رقابت‌ها علی شقاقی از ایلخچی به عنوان فنی‌ترین بازیکن با ۲۸ امتیاز در بازی فینال انتخاب شد.
همچنین مسابقات بسکتبال بانوان نونهالان شمال غرب کشور به میزبانی شهرستان شبستر برگزار خواهد شد.
این مسابقات که جهت انتخاب تیمهای بر‌تر به منظور شرکت در مرحله یک چهارم نهایی مسابقات بسکتبال نونهالان کشور روزهای یکشنبه و دوشنبه ۱۰و ۱۱ شهریورماه و با حضور تیمهایی از استانهای زنجان - اردبیل - آذربایجان شرقی و آذربایجان غربی در سالن ورزشی بانوان شهرستان شبستر برگزار خواهد شد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر