کد خبر: 101087 A

در مراسم قرعه کشی ورزشکاران حاضر در رشته‌های فوتسال، والیبال، تکواندو و کاراته رقیب‌های خود را شناخته و برنامه مسابقات در این ۴ رشته به طور کامل مشخص شد.

ایلنا: قرعه کشی ۴ رشته ورزشی سومین دوره المپیاد فرهنگی ورزشی دانشجویان دانشگاه‌های علمی کاربردی کشور در محل اسکان تیم‌های شرکت کننده انجام یافت.
به گزارش ایلنا، در مراسم قرعه کشی ورزشکاران حاضر در رشته‌های فوتسال، والیبال، تکواندو و کاراته رقیب‌های خود را شناخته و برنامه مسابقات در این ۴ رشته به طور کامل مشخص شد.
بر همین اساس در رشته والیبال ۱۱ تیم در ۴ گروه ۳ تیمی به رقابت خواهند پرداخت. در گروه اول تیم‌های گیلان، سیستان و بلوچستان و فارس، در گروه دوم تیم‌های آذربایجان غربی، اصفهان و خراسان شمالی، در گروه سوم آذربایجان شرقی، گلستان و کرمان و در گروه چهارم به دلیل نرسیدن یکی از تیم‌ها، تهران و مازندران هم گروه شدند. مسابقات والیبال از روز شنبه آغاز و تا روز پنجشنبه ادامه خواهد داشت.
در رشته فوتسال نیز ۱۶ تیم در ۴ گروه ۴ تیمی به مصاف هم خواهند رفت. در گروه اول تیم‌های کهکیلویه، گیلان، اردبیل و اصفهان، در گروه دوم تیم‌های آذربایجان شرقی، فارس، قزوین و چهارمحال بختیاری، در گروه سوم تیم‌هایی از استان‌های کرمانشاه، مرکزی، آذربایجان غربی و سمنان و در گروه چهارم مازندران، تهران، خراسان رضوی و زنجان رویاروی هم صف آرایی خواهند کرد. مسابقات فوتسال این دوره از المپیاد از روز شنبه آغاز و تا پنجشنبه ادامه خواهد داشت.
همچنین ورزشکاران شرکت کننده در دو رشته ورزشی تکواندو و کاراته نیز در این مراسم قرعه کشی حریفان خود را شناختند و از روز شنبه به رقابت خواهند پرداخت.
سومین دوره المپیاد فرهنگی ورزشی دانشجویان دانشگاه‌های علمی کاربردی کشور از نهم شهریورماه در تبریز آغاز به کار می‌کند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر