کد خبر: 101069 A

نماینده مردم بستان آباد:

طی نشست علنی نمایندگان مجلس با عدم تغییر کاربری گلخانه‌ها، دامداری‌ها، مرغداری‌ها، مزارع پرورش ماهی، واحدهای تولیدی کشاورزی و صنعتی و معدنی در اراضی مورد موافقت سازمان‌های جهاد کشاورزی موافقت شد.

ایلنا: نماینده مردم بستان آباد در مجلس شورای اسلامی گفت: با موافقت نمایندگان، گلخانه‌ها، دامداری‌ها، مرغداری‌ها، مزارع پرورش ماهی، واحدهای تولیدی کشاورزی و صنعتی و معدنی در اراضی مورد موافقت سازمان‌های جهادکشاورزی نیاز به تغییر کاربری ندارد.
به گزارش ایلنا، غلامرضا نوری با بیان این مطلب در گفتگو با خبرنگاران گفت: نمایندگان طی نشست علنی مجلس و در جریان بررسی بندهای الحاقی به ماده واحده بودجه سال ۱۳۹۲ کل کشور، با بند الحاقی ۶۳ این لایحه موافقت که بر اساس آن گلخانه‌ها، دامداری‌ها، مرغداری‌ها، مزارع پرورش ماهی، واحدهای تولیدی کشاورزی و صنعتی و معدنی در اراضی مورد موافقت سازمان‌های جهاد کشاورزی، نیاز به تغییر کاربری ندارد.
وی تصریح کرد: براساس بند الحاقی ۶۳ احداث گلخانه‌ها، دامداری‌ها، مرغداری‌ها، مزارع پرورش ماهی و واحدهای تولیدی کشاورزی و صنعتی و معدنی با رعایت ضوابط زیست محیطی در اراضی مورد موافقت سازمانهای جهادکشاورزی استان‌ها، نیاز به تغییر کاربری نخواهد داشت.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر