کد خبر: 100901 A

نماینده مردم بناب در مجلس:

نماینده مردم بناب در مجلس شورای اسلامی به همراه مدیرکل کتابخانه‌های استان، از کتابخانه‌های این شهر بازدید کرد.

ایلنا: نماینده مردم بناب در مجلس شورای اسلامی گفت: یکی از مباحث مهم و مورد توجه جدی مردم و مسئولین این شهرستان، بحث کتاب و کتاب خوانی است.

به گزارش خبرنگار ایلنا حجت الاسلام باقری بنابی در بازدید از کتابخانه‌های عمومی شهرستان بناب افزود: ترویج فرهنگ کتابخوانی موجب افزایش آگاهی‌های عمومی در جامعه خواهد شد. وی با اشاره به نقش کتاب خوانی و مطالعه در پیشرفت کشور خاطرنشان کرد: رشد فرهنگ کتاب خوانی تاثیر چشمگیری در تصمیم گیری‌های اجتماعی، سیاسی، اقتصادی و پیشرفت کشور در عرصه‌های علمی، هنری، فرهنگی دارد.

بنابی ضمن اعلام آمادگی کامل خود در خصوص پیگیری مصوبات و اعتبارات مورد نیاز احداث کتابخانه در شهرستان بناب، خواستار راه اندازی کتابخانه عمومی مشارکتی در مسجد میرغفور بناب شد.

مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان آذربایجان شرقی نیز در این بازدید گفت: در دور سوم سفرهای استانی ریاست جمهوری احداث کتابخانه در بناب نیز مصوب شده بود که امید است با تخصیص اعتبارات لازم در این خصوص، شاهد احداث کتابخانه‌های جدید در بناب باشیم.

حسن خدایی همچنین در پاسخ به درخواست جمعی از اعضا در خصوص افزایش ساعت کار کتابخانه‌ها نیز گفت: این بحث به عنوان یکی از دستور جلسات بایستی در جلسه انجمن کتابخانه‌های عمومی شهرستان بناب مطرح و تصویب گردد تا نسبت به تنظیم ساعت کار کتابخانه‌های عمومی مبتنی بر درخواست و نیاز اعضا اقدام شود.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر