کد خبر: 100285 A

این استاندارد بعد از اینکه در کمیسیون نهایی تدوین شد نهایتا در کمیته ملی به عنوان استاندارد ملی ثبت خواهد شد.

ایلنا: کار‌شناس فنی شرکت فولاد مهر سهند گفت: کمیته نهایی تدوین استاندارد ملّی لوله و پروفیل، در محل سندیکای تولیدکنندگان لوله وپروفیل فولادی به کار خود پایان داد.
کاکایی در گفتگو با خبرنگار ایلنا با اشاره به اینکه پیشنهاد این تدوین با عنوان «مقاطع توخالی سازه‌ای نورد سرد و جوشکاری شده از جنس فولادهای غیر آلیاژی و ریزدانه» با مرجع DIN EN ۱۰۲۱۹-۲ توسط کار‌شناسان فنی شرکت فولاد مهر سهند ارائه شده بود گفت: کمیته‌های اولیه و فنی این تدوین با حضور کار‌شناسان شرکت‌ها و مؤسسات ذینفع در محل کارخانه تشکیل یافته بود.
وی با بیان اینکه کمیته نهایی بنا به درخواست سندیکای تولید کنندگان لوله و پروفیل فولادی در محل سندیکا به کار خود پایان داد گفت: این استاندارد بعد از اینکه در کمیسیون نهایی تدوین شد نهایتا در کمیته ملی به عنوان استاندارد ملی ثبت خواهد شد.
لازم به ذکر است: سندیکای تولیدکنندگان لوله و پروفیل فولادی به منظور ساماندهی فرایند تولید کالا و محصولات کارخانجات تولیدکنندة لوله و پروفیل فولادی و حفظ توازن و نظم و فراهم‌کردن امکان بهره برداری بیشتر از سرمایه‌گذاری و تولید و همچنین استفاده و انتقال تجربیات علمی و عملی دست‌اندرکاران و به هنگام نمودن آن برای نیل به اهداف قانونی توسعه در این گونه موارد و دفاع از منافع و مصالح جمعی و مشروع اعضاء سندیکای تولیدکنندگان لوله و پروفیل فولادی تشکیل شده است.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر