کد خبر: 100272 A

سردار شهید «احد مقیمی» مداح و ذاکر اهل بیت و مسئول ستاد تیپ یکم لشگر ۳۱ عاشورا که در عملیات کربلای ۵ در منطقه عملیاتی شلمچه به شهادت رسید.

ایلنا: نرم افزار چند رسانه‌ای سردار شهید «احد مقیمی» با همکاری بنیاد شهید و امور ایثارگران استان آذربایجان شرقی منتشر شد.
به گزارش ایلنا، نرم افزار چند رسانه‌ای سردار شهید «احد مقیمی» مداح و ذاکر اهل بیت و مسئول ستاد تیپ یکم لشگر ۳۱ عاشورا، شامل مجموعه‌ای از اطلاعات و آثار مرتبط با این شهید بزرگوار از جمله ۳۳۶ قطعه عکس، ۱۸ فقره سند، ۱۵۱ دقیقه فیلم و صوت منتشر شد.
از بخش‌های دیگر این نرم افزار می‌توان به عناوینی همچون یاد یار، دفتر خاطرات، نگاه دوربین، به روایت اسناد و نگارخانه اشاره کرد که همه بخش‌های فوق قابلیت جستجو و استخراج اطلاعات را دارند.
این نرم افزار، هشتاد و نهمین نرم افزار چند رسانه‌ای است که به همت معاونت پژوهش و ارتباطات فرهنگی بنیاد شهید و امور ایثارگران و نشر الکترونیکی شاهد در قالب لوح فشرده منتشر شده است.
علاقمندان برای تهیه این نرم افزار چند رسانه‌ای می‌توانند با مؤسسه فرهنگی شاهد به شماره ۸۸۸۲۹۵۲۳ تماس حاصل کنند.
شهید «احد مقیمی» مسئول ستاد تیپ یکم لشکر ۳۱ عاشورا در سال ۱۳۴۲ به دنیا آمد و در آغاز جنگ تحمیلی در اواخر سال ۱۳۵۹ به عضویت سپاه پاسداران تبریز در آمد و در عملیات‌های فتح المبین، بیت المقدس، رمضان، مسلم ابن عقیل، والفجر مقدماتی، والفجر ۲، والفجر ۴ و خیبر شرکت کرد و سرانجام بیست و پنجم دی ماه ۱۳۶۵ در عملیات کربلای ۵ در منطقه عملیاتی شلمچه به فیض شهادت نائل آمد و در گلزار شهدای وادی رحمت تبریز به خاک سپرده شد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر