کد خبر: 100260 A

پیام مشترک نماینده ولی فقیه در استان و استاندار آذربایجان شرقی به مناسبت هفته دولت؛

دولتمردان نظام جمهوری اسلامی ایران با تاسی از ویژگی‌های والای اخلاقی و رفتاری این بندگان مخلص خدا، باید راه و منش آنان را الگوی همیشگی خود قرار داده و با بهره‌گیری از منش والای این عزیزان تمام تلاش و کوشش خود را برای تحقق اهداف ترسیمی از سوی مقام عظمای ولایت در سال حماسه سیاسی و اقتصادی به کار گیرند.

ایلنا: نماینده ولی فقیه در استان و استاندار آذربایجان شرقی با صدور پیام مشترکی، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر و تبریک هفته دولت و روز کارمند، همت والای دولتمردان نظام جمهوری اسلامی برای تحقق منویات مقام معظم رهبری در سال حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی را مورد تاکید قرار دادند.
متن پیام مشترک آیت‌الله محسن مجتهد شبستری و احمد علیرضابیگی به این شرح است:
هفته دولت، سالگرد شهادت شهیدان رجایی و باهنر، زیبا‌ترین و پرمعنا‌ترین نماد بزرگداشت و تجلیل از دولتمردان عمل و اندیشه‌های ماندگار در عرصه خدمت‌رسانی به مردم است.
هشتم شهریور یادآور کوچ دو پرستوی سبک‌بال سفر کرده تا افق عرش کبریایی است، آموزگاران وارسته‌ای که اسطوره کامل صداقت در انجام وظیفه و تعهد بودند و چنان‌که مقام معظم رهبری در تبیین شخصیت این دو بزگوار فرمودند: «شهیدان رجایی و باهنر، حقاً و انصافاً دو چهره انقلابی، مومن و خالص بودند و زندگی و شهادتشان درس‌آموز بود».
دولتمردان نظام جمهوری اسلامی ایران با تاسی از ویژگی‌های والای اخلاقی و رفتاری این بندگان مخلص خدا، باید راه و منش آنان را الگوی همیشگی خود قرار داده و با بهره‌گیری از منش والای این عزیزان تمام تلاش و کوشش خود را برای تحقق اهداف ترسیمی از سوی مقام عظمای ولایت در سال حماسه سیاسی و اقتصادی به کار گیرندتا با همت والای دولتمردان خدوم نظام در دولت تدبیر و امید، گام‌های بلندی در توسعه و پیشرفت ایران اسلامی بردارند.
اینجانبان ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای والامقام دولت، به ویژه شهیدان رجایی و باهنر، هفته دولت و روز کارمند را به همه دولتمردان و کارمندان خدوم و متعهد در استان آذربایجان‌شرقی تبریک عرض نموده و موفقیت همگان را در راستای تحقق آرمان‌های بلند حضرت امام خمینی‌ (ره) ‌ و ولی امر مسلمین جهان حضرت آیت‌الله‌العظمی خامنه‌ای مسئلت می‌نماییم.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر