کد خبر: 40903 A

نظامیان صهیونیستی به سمت کشاورزان فلسطینی در دو منطقه واقع در شمال نوار غزه تیراندازی کردند که یکی از این مناطق مقبره الشهدا در شرق شهرک جبالیا واقع در شمال نوار غزه بود و در آنجا پنج شهروند فلسطینی زخمی شدند. در تیراندازی به سمت شهروندان فلسطینی در شرق شهرک بیت حانون نیز دو تن زخمی شدند.

هفت شهروند فلسطینی در جریان درگیری با نظامیان صهیونیست و تیراندازی سربازان ارتش اسرائیل به آنها در شمال نوار غزه زخمی شدند.

به گزارش ایلنا به نقل از مرکز اطلاع‌رسانی فلسطین، منابع محلی اعلام كردند كه نظامیان صهیونیستی به سمت کشاورزان فلسطینی در دو منطقه واقع در شمال نوار غزه تیراندازی کردند که یکی از این مناطق مقبره الشهدا در شرق شهرک جبالیا واقع در شمال نوار غزه بود و در آنجا پنج شهروند فلسطینی زخمی شدند.

در تیراندازی نظامیان صهیونیست به سمت شهروندان فلسطینی در شرق شهرک بیت حانون نیز دو تن زخمی شدند.

«اشرف قدرت» سخنگوی وزارت بهداشت فلسطین در نوار غزه نیز گفت که پنج شهروند فلسطینی به ضرب گلوله نظامیان صهیونیست در شرق مقبره الشهدا در شهرک جبالیا زخمی شده‌اند.

این حادثه در راستای تداوم نقض توافق‌نامه آرام‌سازی توسط رژیم صهیونیستی صورت می‌گیرد که دست به موارد متعددی از نقض توافق آرام‌سازی از زمان امضای آن با میانجی‌گری مصر زده است و در جریان این تجاوزات چهار فلسطینی به ضرب گلوله نظامیان صهیونیستی شهید و ده‌ها تن دیگر زخمی شده‌اند و علاوه بر این، نزدیک به 30 ماهیگیر فلسطینی بازداشت و قایق‌های آنها منهدم شده است.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر