کد خبر: 101293 A

گروه‌های فلسطینی طی نشست اخیر خود در لبنان بر مخالفت خود با تهدیدهای آمریکا علیه سوریه تاکید کرده و تجاوز به هر کشور عربی را به منزله حمله به کل امت عرب دانستند.

احزاب و گروه‌های ملی و اسلامی فلسطین در نشست اخیر خود در لبنان تهدیدهای آمریکا برای حمله به سوریه را محکوم کردند.
به گزارش ایلنا به نقل از مرکز اطلاع رسانی فلسطین، احزاب و گروه‌های ملی و اسلامی فلسطینی در لبنان در بیانیه خود ضمن محکومیت انفجارهای تروریستی اخیر در ضاحیه جنوبی بیروت و شهر طرابلس و نیز بمباران الناعمه توسط رژیم صهیونیستی، این اقدام‌ها را رویکردی جنایتکارانه و غیر انسانی اعلام کرده و ابراز امیدواری کردند که لبنان بتواند با وحدت و یکپارچگی از این مرحله عبور کرده و به بهترین وضعیت ممکن برسد.
احزاب و گروه‌های فلسطینی در ادامه این بیانیه ملت لبنان را به وحدت و خودداری از گرفتار شدن در دام فتنه فرقه‌ای دعوت کرده و بر اهمیت وحدت و امنیت و آرامش لبنان تاکید کردند و آن را به نفع هر دو طرف لبنانی و فلسطینی دانستند.
این گروه‌ها در بخش دیگری از بیانیه خود بر مخالفت با استفاده از اردوگاه‌های فلسطینی برای ضربه زدن به امنیت ملی لبنان و همچنین تلاش برای تقویت مناسبات دو طرف لبنانی و فلسطینی تاکید کردند و در عین حال، جنگ رسانه‌ای علیه فلسطینیان لبنان را محکوم کرده و از دولت و احزاب و گروه‌های سیاسی این کشور خواستند مانع تحریک علیه فلسطینیان مقیم لبنان شوند.

گروه‌های فلسطینی همچنین بر مخالفت خود با تهدیدهای آمریکا علیه سوریه تاکید کرده و تجاوز به هر کشور عربی را به منزله حمله به کل امت عرب دانستند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر