کد خبر: 100307 A

فارین پالسی مدعی شد:

فارین پالیسی تصریح کرد که دستگاه‌های اطلاعاتی آمریکا مکالمات تلفنی یکی از مسئولان وزارت دفاع سوریه با فرمانده واحد سلاح‌های شیمیایی که از حمله به شرق دمشق وحشت‌زده شده بود را شنود کرده‌اند.

مجله «فارین پالیسی» آمریکا مدعی شد که مکالمه یک مسئول سوری در وزارت دفاع با فرمانده واحد سلاح‌های شیمیایی این کشور عامل اصلی اتهام به دولت سوریه در مورد حمله شیمیایی به شرق دمشق است.
به گزارش ایلنا به نقل از خبرگزاری فرانسه، فارین پالیسی تصریح کرد که دستگاه‌های اطلاعاتی آمریکا مکالمات تلفنی یکی از مسئولان وزارت دفاع سوریه با فرمانده واحد سلاح‌های شیمیایی که از حمله به شرق دمشق وحشت‌زده شده بود را شنود کرده‌اند.
این مجله نوشت که ساعاتی پس از حمله به شرق دمشق این مسئول در حالی که وحشت‌زده بود با فرمانده واحد سلاح‌های شیمیایی ارتش تماس تلفنی برقرار کرد و از وی خواست در مورد حمله با گاز اعصاب توضیح دهد.
این مجله در ادامه ادعاهای خود تصریح کرد که دستگاه اطلاعاتی آمریکا این مکالمه تلفنی را شنود کرده و همین مساله علت اصلی اطمینان مسئولان آمریکایی از این‌که دولت سوریه عامل حمله شیمیایی هفته گذشته است، به شمار می‌رود.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر