کد خبر: 8057 A

صبا می‌تواند برای ما مشکل‌ساز شود؛

سرمربی تیم فوتبال استقلال تهران با تاکید براینکه نباید موضوع فرهاد مجیدی بزرگ‌تر باشگاه استقلال شود، گفت: صبا تیم با ثباتی است که می تواند برای ما دردسرساز شود.

سرمربی تیم فوتبال استقلال تهران با تاکید براینکه نباید موضوع فرهاد مجیدی بزرگ‌تر باشگاه استقلال شود، گفت: صبا تیم با ثباتی است که می تواند برای ما دردسرساز شود.

به گزارش ایلنا، امیرقلعه نویی درنشست خبری پیش از دیدار تیم‌های استقلال و صبای قم اظهار داشت: صبا تیم قدرتمندی است و از زمان مربیگری عبدالله ویسی ساختار خوبی دارد که تا امروز نیز آن را حفظ کرده و می تواند برای ما مشکل ساز شود. ما با کنترل میانه میدان و در اختیار گرفتن جریان بازی توانایی شکست این تیم را داریم.

قلعه نویی در باره جدایی فریدون زندی از استقلال گفت: زندی بازیکن بسیار خوبی بود و هم در تیم ملی و هم در استقلال با او کار کرده بودم. او قابلیت های انکار ناپذیری داشت، اما با شرایط کنونی تیم ما و خود او، نمی توانست به استقلال کمکی کند، بنابراین با توجه به منافع دو طرف با جدایی اش موافقت کردم. به هر حال پیشنهاد بسیار خوبی از قطر به او رسیده بود که در زندگی شخصی اش تاثیر زیادی می گذاشت.

سرمربی استقلال درباره شایعه جدایی جی لوید ساموئل از این تیم خاطرنشان کرد: ساموئل هنوز صحبتی برای جدایی با من نداشته است. اما اگر پیشنهادی داشته باشد حتما درباره آن فکر می کنیم ولی درشرایط کنونی این بازیکن باید تا نیم فصل برای استقلال بازی کند و تمام تلاش خود را برای موفقیت این تیم انجام دهد.

وی در باره تازه ترین وضعیت مجتبی جباری گفت: به تازگی یک عمل جراحی کوچک روی پای این بازیکن انجام شده است و طبق نظر شورای پزشکی باشگاه، جباری از چهارهفته دیگرمی تواند به تیم ملحق شود.

قلعه نویی در پاسخ به این سوال که آیا ازعملکرد بازیکنان خط حمله خود رضایت دارد؟ گفت: سعی کرده ام ساختار تیم استقلال را تغییر دهم و تمامی بازیکنان درحمله و دفاع حضور داشته باشند. از آمار گلزنی تیم راضی نیستم اما اگر بتوانیم این ساختار را که به تازگی در تیم ایجاد کرده ایم به درستی پیش ببریم به طور قطع این مشکل نیز حل خواهد شد. در مجموع بازیکنان باید یاد بگیرند که هم در دفاع و هم در حمله حضور داشته باشند.

وی درباره شانس قهرمانی استقلال گفت: کیفیت بازی و توانایی تیم ما بسیار بالاست. البته مقداری مشکل فنی داریم که به طور حتم در طول زمان این مسائل برطرف می شود و می توانیم یکی از شانس های اصلی قهرمانی لیگ برتر باشیم. البته ما به غیر از مشکلات فنی مشکل مالی هم داریم که امیدوارم هر چه زودتر با تلاش هیات مدیره این موضوع برطرف شود تا بازیکنان دغدغه مالی نداشته باشند.

وی درباره خداحافظی فرهاد مجیدی از دنیای فوتبال گفت: نباید این مساله را زیاد بزرگ کرد. باید یاد بگیریم به استقلال بها بدهیم نه به اشخاص. اگر قرار باشد از یک بازیکن یا مربی در استقلال قدردانی شود باید از اصغر حاجیلو و منصور پورحیدری که سمت های مختلفی را با این تیم تجربه کرده اند تشکر و قدردانی شود.

قلعه نویی افزود: البته با برگزاری بازی خداحافظی برای بازیکنان اصلا مخالف نیستم همانطور که در گذشته نیز دو بازیکن بزرگ استقلال در زمان مربیگری من از این تیم خداحافظی کرده اند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر