کد خبر: 8038 A

پس از قرار گرفتن در لیست 11 نفره باشگاه هامبورگ؛

قرار گرفتن در جمع یازده بازیکن تاریخ باشگاه هامبورگ افتخار بزرگی بود. زمانی که در این مراسم به عنوان یکی از 11 بازیکن منتخب قرن هامبورگ روی صحنه رفتم، یکی از قشنگ ترین لحظات زندگی ورزشی ام رقم خورد.

کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس گفت: قرار گرفتن در جمع یازده بازیکن تاریخ باشگاه هامبورگ افتخار بزرگی بود. زمانی که در این مراسم به عنوان یکی از 11 بازیکن منتخب قرن هامبورگ روی صحنه رفتم، یکی از قشنگ ترین لحظات زندگی ورزشی ام رقم خورد.

مهدی مهدوی کیا گفت: مراسم جشن 125 سالگی باشگاه هامبورگ در سالن سرپوشیده هندبال این باشگاه که در مجاورت استادیوم فوتبال قرار گرفته بود، برگزار شد.

وی افزود: جشن بسیار باشکوهی بود که چند ساعتی به طول انجامید و علاوه بر بازیکنان تاریخ هامبورگ، رئیس فدراسیون فوتبال آلمان، مدیران سابق باشگاه و حتی برخی مقامات سیاسی و هنری حضور داشتند.

کاپیتان سرخپوشان در ادامه تصریح کرد: همه همبازیان قدیمی خودم را در آن جشن دیدم و با آنها تجدید دیدار کردم و لحظات بسیار خوبی برایم رقم خورد. افتخار بزرگی برای من بود که به عنوان یکی از 11 بازیکن تاریخ در تیم قرن باشگاه هامبورگ قرار گرفتم. وقتی به عنوان یکی از 11 بازیکن روی صحنه رفتم، بهترین لحظات ورزشی ام رقم خورد. برای من لحظه باشکوهی بود که آنها از من تجلیل کردند و نام من در کنار بزرگانی مثل اوه زیلر، فیلیکس ماگات، توماس دال، اولی اشتاین، فاندر فارت و... برده شد.

مهدوی کیا در خصوص هواداران هامبورگ نیز خاطر نشان کرد: آنها همچون گذشته مرا مورد تشویق خود قرار دادند و این موضوع برای من تداعی کننده هشت سال حضور در هامبورگ بود. آنها نه تنها مرا فراموش نکرده بودند بلکه بیشتر از گذشته تشویق و حمایت کردند.

کاپیتان پرسپولیس افزود: واقعا برای من باعث افتخار بود که روزنامه نگاران و هواداران آلمانی در نظرسنجی صورت گرفته نام مرا به عنوان یکی از 11 بازیکن منتخب قرن هامبورگ انتخاب کرده بودند. در حالی که بازیکنان ملی پوش زیادی در این باشگاه عضویت داشتند که نامشان در این فهرست قرار نگرفته بود.

 

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر