کد خبر: 8006 A

محمدنبی:

تصویب شد تا جلسه مجمع عمومی سالیانه فدراسیون فوتبال نیز در هفته اول آبانماه برگزار شود.

نشست هیات رئیسه فدراسیون فوتبال صبح امروز در دفتر علی کفاشیان و با حضور اکثریت اعضا برگزار شد.

به گزارش ایلنا، مهدی محمد نبی گفت: این نشست با حضور کفاشیان، آیت‌الهی، بهروان، شجاعی، اصفهانیان،بهاروند، عزیزی خادم برگزار شد که در خصوص برنامه های کمیته فنی و توسعه، کمیته جوانان و کمیته مطالعات راهبردی بحث و بررسی شد.

وی در ادامه بیان کرد: مرتضی محصص، فریدون معینی و رضا قراخانلو درخصوص فعالیت‌های پیش رو و برنامه های عملیاتی کمیته فنی توسعه، کمیته جوانان و کمیته مطالعات راهبردی توضیحات لازم را ارائه دادند و تعامل لازم جهت اجرای برنامه های کمیته های فوق به عمل آمد.

دبیرکل فدراسیون با اشاره به بررسی آئین نامه‌های کمیته جوانان، آموزش و داوران گفت:آئین نامه کمیته های مذکور در این جلسه مطرح و مقرر گردید تا پیشنهادات لامز را در این خصوص ارائه تا در تصمیم گیری نهایی در جلسه آینده هیات رئیسه اتخاذ تصمیم شود.

محمد نبی گفت:حسن آقایی نیا، محمد خبیری، سید نصراله سجادی، محمد احسانی، محمد حسین علیزاده و  احمد هاشمیان نیز به عنوان اعضای اصلی کمیته مطالعات راهبردی تعیین شدند.

دبیر کل فدراسیون در پایان در خصوص برگزاری مجمع عمومی سالیانه سازمان لیگ برتر و فدراسیون فوتبال گفت: جلسه مجمع عمومی سالیانه سازمان لیگ برتر روز چهارشنبه 12 مهر ماه برگزار می شود و بر همین اساس تصویب شد تا جلسه مجمع عمومی سالیانه فدراسیون فوتبال نیز در هفته اول آبانماه برگزار شود.

گفتنی است، علیرضا رحیمی-عضو هیات رئیسه به دلیل جلسات داخلی باشگاه سپاهان اصفهان در این نشست حضور نداشت.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر