کد خبر: 7808 A

لیگ برتر فوتبال-هفته یازدهم؛

یازدهمین هفته لیگ برتر فوتبال عصر فردا در شرایطی آغاز خواهد شد که اغلب تیم‌های حاضر با توجه به شرایط حاد خود در صدر و قعر جدول به دنبال کسب امتیازات کامل دیدارهای‌شان خواهند بود.

هفته یازدهم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور عصر فردا با برگزاری 6 دیدار در شهرهای مختلف کشور آغاز خواهد شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، یازدهمین هفته رقابت‌های لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور عصر فردا در شرایطی آغاز خواهد شد که اغلب تیم‌های حاضر با توجه به شرایط حاد خود در صدر و قعر جدول به دنبال کسب امتیازات کامل دیدارهای‌ خود خواهند بود.

اما در مهمترین دیدار روز اول هفته یازدهم استقلال در وزرشگاه آزادی میزبان صبای قم است. دیداری که تقابل امیر قلعه‌نویی و عبدالصمد مرفاوی دو رقیب آبی‌پوش هم نکته قابل توجه آن خواهد بود. استقلال که با گذشت چند هفته از آغاز لیگ رفته رفته در مسیر پیشرفت قرار گرفته و هفته گذشته با شکست دادن نفت آبادان خود را بیش از گذشته به مدعیان بالای جدول نزدیک کرد در این هفته هم امیدوار است با عبور از نماینده خوب شهر قم فاصله‌اش با صدر جدول را کمتر کند.

اما در آن سو صمد مرفاوی که هفته گذشته اولین تجربه حضورش بر روی نیمکت صبا را با تساوی مقابل داماش گیلان به پایان برد در این دیدار حیثیتی به دنبال گرفتن امتیاز از تیم رقیب خود است. دیداری که پیروزی در آن برای صبا بسیار حائز اهمیت خواهد بود و این تیم را می‌تواند یکبار دیگر به صدر جدول نزدیک کند. این دیدار عصر یکشنبه از ساعت 18:15 در ورزشگاه آزادی تهران برگزار خواهد شد.

اما در دیگر دیدار مهم این روز دو تیم مدعی نفت تهران و تراکتورسازی هم در جدالی نفسگیر به رقابت با هم خواهند پرداخت. دیداری که مطمئنا برای هر دو تیم امتیازاتش از اهمیت بسیاری برخوردار خواهد بود. نفت تهران که با منصور ابراهیم زاده برای دومین سال پیاپی شگفتی‌ساز لیگ است و تا به اکنون فرای تصور همه ظاهر شده در این دیدار با توجه به بهره بردن از امتیاز میزبانی می خواهد که برنده باشد و به صدر برسد اما تراکتورسازی هم علاوه بر اینکه سعی در کسب امتیاز از این دیدار خواهد داشت مطمئنا نیم نگاهی هم به 3 امتیاز آن خواهد داشت. این دیدار نیز از ساعت 17:15 در ورزشگاه تختی تهران برگزار می‌شود.

برنامه بازی‌های هفته یازدهم لیگ برتر به شرح زیر است:

دوشنبه 10 /7 /91

استقلال- صبای قم، ساعت 18:15، ورزشگاه آزادی تهران

نفت تهران- تراکتورسازی، ساعت 17:15، ورزشگاه تختی تهران

داماش- ذوب آهن، ساعت 17:15، ورزشگاه شهید عضدی رشت

آلومینیوم هرمزگان- فجرسپاسی ساعت 18، ورزشگاه خلیج فارس بندرعباس

مس- ملوان، ساعت 18، ورزشگاه امام علی کرمان

فولاد خوزستان- نفت آبادان، ساعت 18:30، ورزشگاه تختی اهواز

سه شنبه 11 /7 /91

سایپا- پرسپولیس، ساعت 18:15، ورزشگاه تختی تهران

پنجشنبه 13 /7 /91

راه آهن- پیکان، ساعت 17:15، ورزشگاه اکباتان تهران

دیدار سپاهان- گهر به علت حضور سپاهان در لیگ قهرمانان آسیا به زمان دیگری موکول شد.

نفت لیگ برتر فوتبال استقلال صبا تراکتورسازی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر