کد خبر: 5033 A

از عملکرد شاگردانم راضی هستم؛

ما از این لحاظ از كسب تساوی خوشحالیم كه می‌دانیم می‌توانیم تیم الاهلی را در عربستان تحت فشار قرار دهیم.

سرمربی تیم فوتبال سپاهان به موفقیت تیمش در دیدار برگشت مرحله‌ی یك چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا مقابل الاهلی اطمینان دارد.

به گزارش ایلنا، زلاتان كرانچار سرمربی تیم سپاهان پس از كسب تساوی بدون گل تیمش برابر تیم الاهلی عربستان گفت: امروز یك بازی خوب از دو طرف شاهد بودیم، ما می‌دانستیم كه بازی خیلی سختی خواهیم داشت. الاهلی می‌خواست با كسب امتیاز صعود خود را به مرحله بعدی آسان كند. آنها می‌خواستند با مسایل تاكتیكی خود ما را سورپرایز كنند، البته این نتیجه‌ مثبت برای ماست. آن تیمی كه از این لحظه زیر فشار بیشتر است الاهلی است. ما می‌توانیم تا زمان بازی برگشت بازیكنان آسیب دیده خود را برای بازی مقابل الاهلی آماده كنیم.

وی در پاسخ به این سوال كه از تعویضش راضی است یا خیر و آیا این كه از كسب نتیجه‌ تساوی توسط تیم میزبان احساس رضایت دارد؟ اظهار كرد: ما از این لحاظ از كسب تساوی خوشحالیم كه می‌دانیم می‌توانیم تیم الاهلی را در عربستان تحت فشار قرار دهیم. آنها قطعا در زمین خود زیر فشار تماشاگران خود قرار خواهند داشت. من با توجه به تجربه زیادی كه در دوران مربیگریی و بازیگری دارم، مطمئنم كه ما می‌توانیم در عربستان به آنها گل بزنیم. موقعیت‌های ما خصوصا از كناره‌ها باعث ایجاد فشار زیادی بر آنها خواهد شد.

سرمربی تیم سپاهان در مورد تعویض‌ها نیز خاطر نشان كرد: با توجه به این كه ما بازی پرسپولیس را در پیش داشتیم، مجبور بودیم بازیكنان خو د را نگه داریم. امید ابراهیمی، بازیكن تعویضی ما در اواسط نیمه خود به كادر فنی گفت كه كمی مصدومیت دارد. وظیفه ما حفظ بازیكنان است و ما باید از سلامت بازیكنان خود مطمئن شویم. بازیكنان تعویضی ما نظیر احمد جمشیدیان شادابی خاصی به بازی دادند. من به شما قول می‌دهم و امضا می‌كنم كه ما در عربستان گل می‌زنیم و این نوید را به هواداران می‌دهم كه ما در عربستان صعود خواهیم كرد.

كرانچار در مورد بازی عادل كلاه كج نیز اظهار كرد: انتظار ما این بود كه كلاه كج در كارهای هجومی شركت بیشتری داشته باشد. انتظار ما این است كه بازی به بازی، عادل كلاه كج در تیم وضعیت بهتری پیدا كند.

تیم‌های سپاهان و الاهلی عربستان در دیدار رفت از مرحله‌ی یك چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا در اصفهان، به تساوی بدون گل رضایت دادند. دیدار برگشت یازدهم مهرماه برگزار خواهد شد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر