کد خبر: 5030 A

اعلام برنامه های تمرینی تیم های حاضر در رقابتهای نوجوانان آسیا؛

تیم ملی نوجوانان ایران امروز از ساعت 16 و پیش از تمرینات استقلال در کمپ استقلال (ناصر حجازی) برگزار خواهد شد. این تمرین از ساعت 16 تا 17:30 خواهد بود و شاگردان دوستی مهر در کمپ استقلال تمرین خواهند کرد.

از امروز تمرینات تیم های حاضر در رقابتهای نوجوانان آسیا با نظارت کنفدراسیون فوتبال آسیا آغاز می شود.

به گزارش ایلنا، تیم ملی نوجوانان ایران امروز از ساعت 16 و پیش از تمرینات استقلال در کمپ استقلال (ناصر حجازی) برگزار خواهد شد. این تمرین از ساعت 16 تا 17:30 خواهد بود و شاگردان دوستی مهر در کمپ استقلال تمرین خواهند کرد.

پس از آن قرار است کادر فنی و بازیکنان تیم استقلال تهران به جهت روحیه بخشی دیداری با بازیکنان تیم ملی نوجوانان داشته باشند.

علی فتح الله زاده مدیرعامل، پیش از این در تماس های با علی دوستی مهر برای موفقیت تیم ملی نوجوانان آرزوی موفقیت کرده و از تیم ملی نوجوانان دعوت کرده تا امروز بعداز ظهر در کمپ استقلال، تمرین کنند.

بر اساس اعلام کمیته برگزاری رقابتهای نوجوانان آسیا امروز پنجشنبه 20 سپتامبر برابر با 30 شهریور 91، می بایست این تیم ها تمرین کنند:

تیم ملی یمن، زمین شماره دو آکادمی فوتبال از ساعت 13تا 14:30(به دلیل ورود تیم ملی یمن در بامداد فردا، تمرین برگزار نمی شود)

تیم ملی لائوس، ورزشگاه درفشی فر، از ساعت 17 تا 18:30

تیم ملی استرالیا، ورزشگاه انقلاب کرج، از ساعت 10 تا 11:30

تیم ملی عراق، ورزشگاه انقلاب کرج، از ساعت 19 تا 20:30

تیم ملی عمان، ورزشگاه درفشی فر، از ساعت 19 تا 20:30

تیم ملی ژاپن، ورزشگاه پیکانشهر، از ساعت 10 تا 11:30

تیم ملی عربستان، زمین شماره دو کمپ تیم های ملی، از ساعت 17 تا 18:30

تیم ملی چین، زمین شماره دو آکادمی ملی فوتبال، از ساعت 10:30 تا 12

لازم به ذکر است تیم های ملی کره شمالی،سوریه، ازبکستان و هند تا ساعات پایانی امروز وارد تهران می شوند. همچنین تیم ملی یمن هم که قرار بود امروز تمرین کند، دراولین ساعات بامداد فردا وارد تهران می شود.

فردا صبح از ساعت 10 جلسه هماهنگی تیم ها در هتل آزادی آغاز می شود و در یک ساعت اول گروههای سوم و چهارم مسابقات جلسه خواهند داشت و از ساعت 11؛ گروههای اول و دوم جلسه هماهنگی را برگزار خواهند کرد. در این جلسات سرپرستها، مدیران رسانه ای و پزشک تیم ها باید حضور داشته باشند و پیراهن های تیم، دروازه بان، کاورها و دیگر موارد لازم را به همراه داشته باشند. کنفدراسیون فوتبال آسیا، آی دی کارتهای مسابقات را به تیم ها تحویل خواهد داد.

کنفرانس مطبوعاتی تیم ها هم فردا از ساعت 12 تا 13:40 در سالن الماس هتل آزادی برگزار خواهد شد.

کنفرانس مطبوعاتی علی دوستی مهر، سرمربی تیم ملی نوجوانان فردا در قالب کنفرانس مربیان گروه اول از ساعت 13:20 تا 13:40 فردا جمعه 31 شهریور برگزار می شود.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر